A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

17 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-сніданок з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018

Опубліковано 16 квітня 2018 року о 13:40
17 /04 вiвторок 11:00
17 /04 вiвторок 12:30
подію завершено
вул. Мазепи, 1 (ст. м. Арсенальна)

17 квітня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у прес-сніданку з нагоди старту Global Teacher Prize Ukraine 2018 у хабі «Освіторія».

Зокрема програмою заходу передбачені: 

- дискусія про роль та вплив учителя на успіх окремої людини та зміни в країні загалом;

- презентація Global Teacher Prize Ukraine 2018, місія проекту, досягнення 2017 року та нововведення 2018-го;

- обговорення досягнень учителів у навчанні учнів на прикладах фіналістів премії 2017;

- неформальне спілкування про освіту за смачною кавою.

Початок: об 11.00

Адреса: вул. Мазепи, 1 (ст. м. Арсенальна)

Акредитація ЗМІ обов’язкова та відбувається протягом 16 квітня (до 23.59)  за онлайн-формою: goo.gl/CGSyiE . За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за телефоном (050) 410-45-36, Марія, «Gres Todorchuk»

Спікерами заходу також будуть:

- Зоя Литвин, організатор премії Global Teacher Prize Ukraine, голова громадської спілки «Освіторія»;

- Наталія Гладких, фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2017, автор програми для інклюзивного табору Space Camp.

Global Teacher Prize – це світова премія для вчителів, які зробили видатний внесок у професію, так звана «Нобелівська» премія у галузі освіти. Премію засновано, щоб підкреслити важливість і визнання вчителів на найвищому рівні, популяризувати новаторські підходи в освіті. Це одна з найбільших премій у світі за професійні досягнення, а у сфері освіти — перша і єдина премія такого масштабу. В Україні премію ініціювала та координує громадська спілка «Освіторія» в 2017 році.

Минулого року Президент України особисто зустрівся з п’ятіркою фіналістів. Перемогу у Global Teacher Prize Ukraine здобув 71-річний учитель фізики Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка, який, до того ж, став першим учителем в історії держави, який увійшов до рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців». П’ять кращих учителів України стали відомими не тільки серед своїх учнів та колег. Їх запрошують як експертів на телебачення та конференції, та головне — вони отримали можливість втілити свої мрії. «Після участі в премії я відчула, що те, що я роблю, справді важливо. І це додало мені сил та впевненості втілити шалену, як тоді здавалося, ідею», — розповідає тифлопедагог Наталя Гладких. Ідея уроків про інклюзію та комунікацію з дітьми з інвалідністю у звичайних школах народилася в Наталі під час відбіркового туру в Одесі і переросла у масштабну акцію, до якої приєдналося понад 500 шкіл з усієї України.