A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

16 жовтня заступник Міністра Роман Греба візьме участь у прес-конференції щодо інституційної спроможності громад Донбасу

Опубліковано 12 жовтня 2018 року о 16:24
16 /10 вiвторок 11:00
16 /10 вiвторок 13:00
подію завершено
вул. Богдана Хмельницького, 8/16

16 жовтня 2018 року за участі заступника Міністра освіти і науки України Романа відбудеться прес-конференція на тему: “Освіту – кожному! Підвищення інституційної спроможності місцевих громад Донецької та Луганської областей”.

Початок: об 11:00

Місце проведення: вул. Богдана Хмельницького, 8/16, інформаційне агентство Укрінформ


У прес-конференції також візьмуть участь:

Марюс Януконіс - Посол Литовської Республіки в Україні;

Ірина Жданова – виконавчий директор ГО «Фонд «Відкрита політика»;

Ірина Цимбал – директор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Довідково.

У межах проекту «Освіту – кожному! Підвищення інституційної спроможності місцевих громад Донецької та Луганської областей», понад 150 вчителів, представників Інститутів післядипломної педагогічної освіти, управлінь освіти, Освітніх Центрів «Донбас-Україна», закладів профосвіти та вишів представників пройшли навчання з проектного менеджменту, фандрайзингу, застосування інноваційних STEM/STrEAМ методик тощо. Вони також дізналися, як навчити учнів робототехніці, інжинірингу та 3D-моделюванню без залучення додаткових ресурсів.

У рамках проекту проведено тренінги та вебінари, селекторну нараду в Донецькій і Луганській областях, створено відеоінструкції для молоді з непідконтрольних Уряду України територій щодо спрощеної процедури вступу та можливостей здобути середню освіту дистанційно.