A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

16 травня у МОН оберуть найкращі стартапи та представлять низку інноваційних розробок

Опубліковано 15 травня 2018 року о 11:42
16 /05 середа 09:00
16 /05 середа 17:00
подію завершено

16 травня МОН проведе фінал конкурсу стартапів, під час якого учасники представлять свої проекти. Загалом на конкурс було подано близько 240 заявок від стартап-команд з усієї країни, з яких обрано 38 найперспективніших проектів.

За результатами оцінок журі обере переможців у двох номінаціях: «Економічно спрямовані інновації» та «Соціально спрямовані інновації». Переможці отримають призи від партнерів, менторську допомогу в розвитку та запуску їх проектів, можливість представити розробки на Міжнародному форумі «Innovation Market» та супер-призи.

На події також працюватиме demo-майданчик, де можна буде ознайомитися як із прототипами проектів, так і з розробками, що довели свою успішність. Наприклад, інтерактивні навчальні програми з елементами доповненої реальності, проект теплогенератора, що утилізує відходи, адаптаційний одяг для людей з інвалідністю, проект з виготовлення паперу з опалого листя тощо.

Початок заходу та відкриття демо-зони: о 9.00

Початок конкурсу стартапів: о 12.30

Місце проведення: м. Київ, бул. Шевченка, 16, кім. 401

Акредитація ЗМІ: до 8.00 16 травня за номером 481-32-62 або на пошту kirilova@mon.gov.ua 

Конкурс відбудеться в межах Всеукраїнського фестивалю інновацій, що проходить 15-16 травня. Подія спрямована на популяризацію розробок вітчизняних вчених та молоді й залучення інвесторів до розвитку інноваційних проектів.