A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

2020 рік

УВАГА! ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 7 ЖОВТНЯ 2020 р. ОРІЄНТОВНО НА ТРАВЕНЬ 2021 р. ДЕТАЛІ ТУТ


УВАГА! ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО ОРІЄНТОВНО НА 7 ЖОВТНЯ. ДЕТАЛІ ТУТ


Міністерство освіти і науки проведе у Києві щорічний Всеукраїнський форум «Innovation Fest» (раніше – «Всеукраїнський фестиваль інновацій»).

Основні цілі:

 • розвиток культури академічного підприємництва та державно-приватного партнерства в сфері інноваційної діяльності;
 • популяризація розробок вітчизняних учених та інноваторів;
 • залучення інвесторів до фінансування впровадження інноваційних проєктів;
 • визначення потреби щодо актуалізації законодавства в частині здійснення інноваційної діяльності.

У межах заходу заплановано провести:

 • презентацію розробок у демозоні Форуму;
 • круглий стіл «Розвиток інноваційної екосистеми в закладах вищої освіти України»;
 • пітчі фіналістів програми YEP!Starter;
 • конкурс IT_EUREKA;
 • конкурс інноваційних проєктів;
 • навчальні тренінги з питань розвитку інноваційної діяльності від партнерів Форуму.

Круглий стіл

Участь у заході можуть взяти представники закладів вищої освіти, наукових установ, наукових парків, інших інноваційних структур, громадських організацій та реального сектора економіки, до сфери інтересів яких належать питання створення та розвитку інноваційної екосистеми в університетах України, комерціалізації інноваційної продукції та розвитку академічного підприємництва.

За результатами круглого столу планується опублікування тез доповідей в електронному вигляді.

У разі зацікавленості просимо до 18:00 1 травня 2020 року заповнити гугл-форму та прикріпити тези доповіді за посиланням.

Контактний телефон: + 38 (044) 287 82 54, звертатись до Тетяни Боровіч, borovich@mon.gov.ua

Програма YEP!Starter

Участь у конкурсі можуть взяти студенти, молоді науковці, які працюють над реалізацією власних стартапів. Для участі необхідно до 24 лютого 2020 року заповнити анкету

«YEP!Starter» – програма з підприємництва, в якій за 3 місяці ментори з бізнесу допомагатимуть учасникам створити власний стартап. Учасники програми матимуть змогу:

 • перевірити актуальність ідеї свого стартапу;
 • розробити бізнес-модель;
 • отримати корисні знання від представників «CISCO», «Deloitte», «Gravitec», «TechUkraine», експертів із Естонії та США.

Формат програми – дводенні інтенсиви раз на 1-2 тижні у Києві та Харкові. Розклад інтенсивів та усі подробиці – на сайті.

Пітчі фіналістів програми будуть 14 травня 2020 року на Всеукраїнському форумі «Innovation Fest».

Конкурс IT_EUREKA

IT_EUREKA – конкурс стартап проєктів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Участь у конкурсі можуть взяти проєкти, представлені закладами вищої освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами професійної (професійно-технічної) освіти.

До участі в конкурсі запрошуються команди молодих та активних людей з інноваційними стартап проєктами у сучасних сферах бізнесу: фінанси, обробка трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, інфотейнмент тощо.

Стартап проєкти мають бути спрямовані на пошук бізнес-моделі, що дозволить швидко вийти на ринок та масштабувати новостворені продукти/послуги. До участі в конкурсі допускаються проєкти з чітким розумінням функціональності продукту та бізнес аспектів його використання.

Конкурс проходитиме за двома напрямами:

 • Hardware стартапи;
 • Software стартапи.

Заявки на конкурс приймаються до 18:00 10 березня 2020 року.  Відбір фіналістів триватиме до 25 березня 2020 року. Результати відбору буде оприлюднено на офіційному сайті Міністерства освіти і науки не пізніше 6 квітня 2020 року. Окрім цього, до 3 травня 2020 року для фіналістів буде проведено додаткові сесії щодо підготовки презентацій проєктів українською та англійською мовами у фіналі конкурсу, а також консультації з технічних та бізнес-питань.

Фінал конкурсу відбудеться 14 травня 2020 року у місті Києві на Innovation Fest. Докладніше про умови участі у конкурсі за посиланням.

Контактний телефон: + 38 067 570 84 56, звертатись до Андрія Сомова (координатор конкурсу IT_EUREKA), info@iteureka.com

Конкурс інноваційних проєктів

Участь у конкурсі можуть взяти проєкти, які представлені закладами середньої загальної освіти, закладами вищої освіти, науковими установами національних академій наук або міністерств, а також закладами професійної (професійно-технічної) освіти. Роботи повинні бути спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту.

Інноваційний стартап проєкт має містити такі структурні елементи: визначені цілі та задачі; комплекс конкретних досліджень і розробок; економічне, ресурсне та організаційне обґрунтування. До участі у конкурсі допускаються проєкти на стадії готовності не менш як прототип.

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у Конкурсі інноваційних проєктів просимо заповнити гугл-форму за посиланням.

Заявки на конкурс приймаються до 18:00 6 квітня 2020 року. Опис проєкту та презентацію потрібно надіслати додатково на електронну пошту: directorate.innovation@gmail.com (в темі листа зазначити: Назва проєкту_Прізвище; Презентація_Назва проєкту).

Відбір фіналістів конкурсу триватиме до 21 квітня 2020 року. Результати відбору будуть оприлюднені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки не пізніше 24 квітня 2020 року.

Фіналістам конкурсу потрібно буде до 8 травня 2020 року підготувати презентації проєктів відповідно до надісланого організаторами зразка. Зразок презентації фіналістам буде надіслано не пізніше 27 квітня 2020 року.

Контактний телефон: + 38 (044) 287 82 02, звертатись до Маргарити Савілової, savilova@mon.gov.ua

Склад журі всіх зазначених конкурсів буде сформовано з представників інноваційних структур, венчурного бізнесу, міжнародних організацій та фондів. Фіналісти конкурсів будуть відзначені та отримають підтримку для реалізації проєктів від партнерів Форуму – провідних міжнародних та вітчизняних компаній.

Навчальні тренінги з інноваційної діяльності

У разі зацікавленості та для підтвердження участі у навчальних тренінгах, спрямованих на розвиток навичок в сфері інноваційної діяльності, просимо заповнити гугл-форму до 8 травня 2020 року за посиланням

Теми та спікери тренінгів будуть оголошені додатково.

Участь у заходах Форуму безкоштовна за умови вчасної реєстрації до 8 травня 2020 року за посиланням.

Реєстрація обов’язкова для всіх учасників.

Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.


Запрошуємо до участі в Innovation Fest!