Підбито підсумки конкурсу з відбору представників та експертів від України до програмних комітетів «Горизонт 2020» У МОН відбулося засідання Комісії з відбору представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».
Заступника Міністра Романа Гребу обрано Головою ВГО У НВК «Домінанта» завершилася конференція ВГО «Спортивна спілка учнівської молоді України». На конференції було обрано нове керівництво Спілки. Окрім того, було внесено зміни до Статуту Спілки.
Теги:
Відкрито прийом заявок на новий курс MASHAV «Education for Technology and the use of ICT in Education» Агентство з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Держави Ізраїль (MASHAV) надає стипендії для участі в новому міжнародному навчальному курсі «Education for Technology and the use of ICT in Education».
Уряд Швейцарії виділив стипендії на навчання Уряд Швейцарії, через Федеральну комісію стипендій для іноземних студентів, виділив стипендії для іноземних громадян (Research scholarships, PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships).
У День української писемності та мови, 9 листопада, стартує XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Урочисте відкриття мовного «марафону» відбудеться у Хмельницькій обласній філармонії.
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Херсонської державної морської академії.У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Теги:
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Теги:
Оголошує конкурс на зайняття посади ректора Херсонського державного університету. У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Теги:
Триває прийом анкет для участі у міжнародному навчальному курсі «Education for Science and Math – STEM Framework» Агентство з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Держави Ізраїль (MASHAV) надає стипендії для участі в новому міжнародному навчальному курсі «Education for Science and Math – STEM Framework».
Українські школи продовжили співпрацю з ініціативою PASCH та Goethe-Institut в Україні щодо вивчення німецької мови 2 листопада у Посольстві Федеративної Німеччини в Києві відбулася щорічна зустріч директорів шкіл-партнерів ініціативи PASCH («Школи: партнери майбутнього»). Захід відбувся в рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018, що офіційно розпочався в Україні на початку осені.
Наверх