Представники ТДАТУ стали чемпіонами світу з гирьового спорту Представники Таврійського державного агротехнологічного університету стали чемпіонами світу з гирьового спорту. Змагання пройшли упродовж 13-15 жовтня у місті Лутраки (Греція).
До 1 листопада відкрито подання заявок на фулбрайтівський конкурс для молодих дослідників та викладачів «Fulbright Research and Development Program» Триває фулбратівський конкурс для молодих дослідників та викладачів «Fulbright Research and Development Program». Документи можна подати до 1 листопада 2017 року.
27 жовтня 2017 року Державний фонд фундаментальних досліджень запрошує на семінар на тему: «Образи «сусідів» на прикордонні України, Польщі, Білорусі: конфліктні історичні дискурси про минуле та моделі примирення».
У МОН обговорили розвиток медіаосвіти в Україні Медіаосвіта має стати невід’ємною частиною загальноосвітньої підготовки молоді. Про це йшлося 18 жовтня у МОН під час всеукраїнського навчально-методичного семінару «Небезпечні квести для дітей: профілактика залучення».
Міністерство освіти і науки висловлює свої співчуття з приводу смерті Монастирського Аркадія Ілліча 15 жовтня 2017 року пішов із життя Монастирський Аркадій Ілліч, відомий громадський діяч, президент Єврейського фонду України.
Теги:
Хочете реформувати Ваш навчальний заклад, користуючись правом на шкільну автономію? Хочете довідатися, як створити інклюзивне й безпечне навчальне середовище у школі? Хочете, щоб Ваша школа виховувала відповідальних та активних громадян?
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на заміщення посад директорів Вінницького транспортного коледжу та Державного вищого навчального закладу «Нововолинський електромеханічний коледж»
Теги:
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро)
Теги:
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
Теги:
Сьогодні, 13 жовтня 2017 року, наказами МОН затверджено Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році (наказ №1377) та Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2018 році (наказ №1378).
Теги:
Наверх