17 – 18 листопада 2017 року у м. Тбілісі (Грузія) з нагоди 25-ї річниці початку реалізації конкурентної політики Грузії відбудеться перша Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентна політика: сучасні тенденції та виклики»
Теги:
Відкрита нова магістерська програма на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського У 2017/2018 академічному році на базі Юридичного факультету Братиславського Університету ім. Коменського відкрито нову англомовну дворічну магістерську програму. Вона спрямована, насамперед, на вивчення права Європейського Союзу і міжнародного права. Навчатися за новою програмою матимуть змогу й іноземні студенти.
Грецький Фонд державних стипендій оголосив про 24-у Програму надання стипендій іноземним громадянам (випускникам ВНЗ), яка передбачає участь стипендіатів у 8-місячних курсах з вивчення грецької мови і культури у 2017–2018 академічному році.
Уряд Чеської Республіки пропонує 4 стипендії на навчання у 2018-2019 академічному році Уряд Чеської Республіки пропонує у 2018-2019 академічному році чотири стипендії на навчання на акредитованих освітніх програмах у державних ВНЗ Чеської Республіки.
Оголошено конкурс з відбору представників та експертів від України до Програмних комітетів «Горизонт 2020» Сьогодні, 29 серпня 2017 року, МОН відкриває конкурс з відбору представників та експертів від України до Програмних комітетів «Горизонт 2020». Подача заявок на конкурс триватиме до 27 вересня 2017 року.
Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на заміщення посади директора Дніпровського державного коледжу технологій та дизайну.
Теги:
За підтримки Міністерства освіти і науки України реалізується спільний українсько-польський проект«Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням». Його мета – підготовка двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати інноваційні освітні та управлінські технології в практики української вищої школи (жовтень 2017 р. група Е), орієнтовані на побудову динамічної структури стосунків з основними стейкхолдерами української вищої освіти (листопад 2017 р. група F). Проект передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі, підготовку й реалізацію відповідних індивідуальних мікро-проектів.
На XIX Студреспубліці студенти обговорили інновації в освіті Щоб поспілкуватися на тему освітніх інновацій, до Очакова (Миколаївська обл.) нещодавно з’їхалися українські студенти та провідні вітчизняні й іноземні експерти. Так, упродовж 24-27 серпня проходив фінал XIX Студреспубліки.
Онлайн-трансляція засідання конкурсної комісії МОН з відбору виконавців державного замовлення 22 серпня 2017 року відбудеться онлайн-трансляція засідання конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів.
Теги:
Міністерство освіти і науки оголошує конкурсний відбір на зайняття посади начальника Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка.
Теги:
Наверх