Відповідно до «Порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 р. № 363, Національна академія педагогічних наук України, яка знаходиться за адресою: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А, оголошує конкурс на підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів у НАПН України на 2017 рік в обсязі, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України «Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2017 році» від 12 липня 2017 р. № 511, згідно з додатком.
Теги:
Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу смерті Ситника Костянтина Меркурійовича Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття сім’ї, друзям та колегам з приводу смерті видатного вченого-фітобіолога, доктора біологічних наук, професора, академіка НАН України, почесного академіка АН вищої школи України Ситника Костянтина Меркурійови.
Теги:
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як десять років.
Теги:
Студент ЗНУ став чемпіоном Європи з мотокросу Студент Запорізького національного університету Володимир Тарасов став чемпіоном Європи з мотокросу EMX Open.
На міжнародному семінарі вчені обговорили питання інтелектуальної власності у вишах Вчені й практики України та світу мають об'єднатись для розроблення єдиної політики у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах.
В який день літа, в якому конкретному місці відбудеться Студреспубліка саме у твоєму регіоні? Як узяти участь? Що участь у «регіоналці» принесе конкретно кожному учаснику? А також подробиці ОДГ і суб-фестів – у цьому анонсі.
Теги:
На засіданні комісії науково-методичної ради розглянуто і надано гриф «Рекомендовано» новій редакції програми «Впевнений старт»
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою і мають стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників або педагогічної роботи у вищих навчальних закладах не менш як десять років.
Теги:
11 липня 2017 року ДП «Інфоресурс» проведе вебінар для вищих навчальних закладів щодо роботи в оновленій Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
Наверх