7 липня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться семінар «Розробка та імплементація освітніх програм відповідно до Національної рамки кваліфікацій, стандартів ESG та стандартів вищої освіти України».
Теги:
Інформуємо, що відповідно до пункту 5 Угоди про співпрацю у сфері освіти між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія, сербська сторона виділила стипендію на навчання другого ступеню – рівень магістра – в університетах Республіки Сербія на 2017/2018 академічний рік.
На сайті МОН в розділі «Громадське обговорення 2017» розміщено проект Наказу «Про затвердження змін до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів».
Теги:
Студентка ЗНУ стала призером Чемпіонату світу з важкої атлетики Студентка Запорізького національного університету Анна Панова здобула перемогу на Чемпіонаті світу з важкої атлетики у Токіо. Вона отримала відразу дві медалі: «срібло» із поштовху та «бронзу» в підсумку серед юніорів до 20 років у категорії 69 кг (U-20).
25-28 вересня 2017 року у м. Одесі у рамках проекту «RI-LINKS2UA: Посилення дослідницьких та інноваційних зв'язків України» заплановано проведення Літньої школи для молодих науковців з підготовки проектних пропозиції за програмою «Горизонт 2020» і відповідальних досліджень та інновацій. Оголошено конкурс заявок.
Теги:
ЕКСПЕРНИЙ РОЗГЛЯД ТА ОБГОВОРЕННЯ ВИДАТНИХ ДОСЯГНЕНЬ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ КОЛЕКТИВУ, ВИСУНУТОГО НА ЗДОБУТТЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ 2017 РОКУ В НОМІНАЦІЇ «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА»                                                                                                                      ОГОЛОШЕННЯ 27червня…
Теги:
25-28 вересня 2017 року у м. Одесі у межах проекту «RI-LINKS2UA: Посилення дослідницьких та інноваційних зв'язків України» заплановано проведення Літньої школи для молодих науковців з підготовки проектних пропозиції за програмою «Горизонт 2020» і відповідальних досліджень та інновацій.
У Женеві МАНівці дізналися, як працює Великий адронний колайдер Упродовж 19-23 червня вихованці Малої академії наук дізнавалися, як працює Великий адронний колайдер та взяли участь у фізичних дослідах. Вже вп’яте на базі Європейськї організації ядерних досліджень (CERN) проходить Школа фізики для українських учнів.
Теги:
МОН дозволило прийом на молодшого спеціаліста на основі свідоцтва про народження Міністерство освіти і науки дозволило в 2017 році приймати випускників 9-х класів на навчання за рівнем молодшого спеціаліста на основі свідоцтва про народження – якщо вони ще не отримали паспорт. Відповідний лист МОН підготувало та розіслало керівникам місцевих департаментів і управлінь освіти та навчальних закладів.
На Київщині освітяни обговорили впровадження програми з безпеки життя та громадянської позиції У Києві українські освітяни обмінялися досвідом впровадження програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" для 7-10 класів.
Теги:
Наверх