Студент-легкоатлет Владислав Малихін побив національний юніорський рекорд України зі стрибків з жердиною Студент 2 курсу Владислав Малихін побив національний юніорський рекорд України зі стрибків з жердиною.
Теги:
ЖНАЕУ представив професію кінолога на «Місті професій» 27 травня завідувач лабораторії кінології ЖНАЕУ Володимир Сойка разом з лабрадором Сантою демонстрували різноманітні вправи на «Місті професій», що проходило у межах фестивалю «Family City work» у Житомирі. Захід був приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.
Команда ЧНУ розробила девайс для Міжнародної авіаційної федерації Команда Чорноморського національного університету ім. Петра Могили перемогла на інноваційному турнірі «Best device for FAI» в Noosphere Engineering School, який пройшов 27 травня у м. Дніпрі.
Студент коледжу  Львівської політехніки став переможцем Всеукраїнської олімпіади з математики Упродовж 24-26 травня у Києві проходила VIII Всеукраїнська олімпіада з математики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. I місце посів студент Технічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка” Синявський Юрій.
Українські виші позмагалися за першість на олімпіаді з програмування ACM-ICPC World Finals 2017 У США завершилися змагання з програмування серед студентських команд ACM-ICPC World Finals 2017, у яких взяли участь 128 студентських команд з усього світу. До фіналу, що тривав упродовж 20-25 травня,потрапили і три українські команди.
На Чернігівщині заступник Міністра Павло Хобзей поспілкувався з вчителями, які пілотуватимуть Нову українську школу вже цього року 25 травня заступник Міністра освіти й науки України Павло Хобзей перебував з робочою поїздкою на Чернігівщині, де відвідав опорну Ріпкинську загальноосвітню школу № 2. Під час зустрічі з вчителями та керівництвом району він обговорив пілотне впровадження в навчальному закладі нового Державного стандарту початкової освіти, що почнеться у межах реформи «Нова українська школа» з 1 вересня 2017 року.
Співпраця між українськими та американськими коледжами триватиме й надалі, – Олег Шаров, директор департаменту вищої освіти МОН Україна зацікавлена у подальшій співпраці між українськими коледжами та американськими ком'юніті коледжами в межах програми Фулбрайта.
У ЧНУ ім. Петра Могили нагородили переможця конкурсу корейського мовлення 25 травня в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили визначили переможця конкурсу корейського мовлення серед студентів Седжонг Інституту.
Делегація Уряду України бере участь 40-й Консультативній нараді Договору про Антарктику З 22 до 29 травня 2017 року в столиці КНР Пекіні проходить 40-а Консультативна нарада Договору про Антарктику – 20-а нарада Комітету з охорони навколишнього середовища. На заході працює делегація Уряду України на чолі з представником Уряду України у Секретаріаті договору про Антарктику, директором департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитром Чеберкусом.
Посол США відвідала студентів ДНУ ім. Олеся Гончара Ректор Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Микола Поляков обговорив з Надзвичайним Послом США в Україні Марі Йованович перспективи двостороннього співробітництва.
Наверх