15 українських громадян мають змогу безкоштовно навчатися у вишах Польщі – триває прийом заявок Відповідно до ст. 2 Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністром національної освіти Республіка Польща польська сторона готова прийняти громадян України на безкоштовне навчання (без виплати стипендій) до вищих навчальних закладів Польщі на 2017/2018 академічний рік
У МОН обговорили напрямки впровадження освітньої спеціальності ерготерапевта в Україні 26 квітня у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулася зустріч директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрія Шевцова з делегацією Всесвітньої федерації ерготерапевтів (WFOT).
На конференції у Львові вчені обговорили перспективи етнотуризму в Україні 27 квітня у Львівському інституті економіки і туризму молоді вчені, науковці та студенти обговорили роль і місце етнотуризму в Україні.
У ТНЕУ визначено переможців Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Страхова справа» У Тернопільському національному економічному університеті нагородили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа».
Футболісти БДМУ здобули «бронзу» у  фінальній грі студентського турніру в Естонії Футбольна збірна Буковинського державного медичного університету здобула «бронзу» у фінальній грі студентського турніру в Естонії.
В ЗНУ визначили переможців фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» 22 квітня у ЗНУ нагородили переможців фіналу фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на Приз ректора Запорізького національного університету.
Колектив УДПУ ім. Павла Тичини здобув нагороду за кращий винахід 2016 року Під час церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016» з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, викладач Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв одержав диплом та почесну нагороду за кращий винахід у Черкаській області.
Українських науковців запрошують взяти участь у конференції «Традиційні ремесла – минуле, сьогодення та майбутнє» в Болгарії 4 та 5 вересня 2017 року в м. Габрово, Болгарія в межах 15-го Міжнародного ярмарку традиційних ремесел відбудеться 13 міжнародна наукова конференція «Традиційні ремесла – минуле, сьогодення та майбутнє»
Студенти ДУТ отримали сертифікати Hewlett Packard Студенти Державного університету телекомунікацій отримали сертифікати Hewlett Packard: 216 сертифікатів HP ATA – Networks та 84 сертифікати HP ATA – Connected Devices.
Теги:
МАН проводить Всеукраїнський конкурс «Літературний марафон» Протягом квітня-вересня 2017 року Мала Академія Наук України проводить Всеукраїнський конкурс «Літературний марафон».
Наверх