У МОН вручили нагороди 20-м навчальним закладам, що мають найкращі веб-сайти Сьогодні, 31 березня 2017 року, у Міністерстві науки і освіти України відзначили переможців 7-го конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. На конкурс надійшло понад 1600 заявок, з яких незалежне журі обрало 20-х лідерів.
Представники дошкільної освіти обговорили, як краще впроваджувати соціальну та фінансову освіту в дитсадках Щоб підвищити професійну компетентність педпрацівників дошкільної освіти щодо соціальної і фінансової освіти дітей від 3 до 6 років, 29 березня було проведено Міжнародний науково-практичний семінар за темою «Шляхи оптимізації взаємодії педагогів дошкільних навчальних закладів і батьків вихованців у реалізації проекту «Aflatot».
В ІФНТУНГ завершився II-етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 27-30 березня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходив II-етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».
У Військовому інституті КНУ триває виставка української військової фотографії У Військовому інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відкрили фотовиставку конкурсу української військової фотографії. Експозиція є частиною чергового етапу проекту «Армія. Друге народження», в межах якого триває робота зі збору фотохроніки змін в Збройних Силах України.
Теги:
У МДПТУ пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Географічні науки» 28–30 березня 2017 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Географічні науки».
Університет банківської справи відзначили дипломом «Благодійник року-2016» Університет банківської справи отримав диплом за ІІ місце у номінації «Благодійність в освіті і науці». Відзнаку представникам УБС вручила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час урочистої церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2016», що відбулася 29 березня 2017 року в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.
ЧНУ імені Петра Могили отримав право проводити Державний сертифікаційний іспит з польської мови Чорноморський національний університет ім. Петра Могили другим в Україні та 18-м у світі отримав право організовувати державні сертифікаційні іспити з польської мови на усіх рівнях (А1-С2). Відповідне рішення ухвалило Міністерства науки та вищої освіти Польщі.
Рада з питань аграрної освіти при МОН обговорила хід упровадження дуальної освіти та розробку стандартів Аграрні підприємства готові співпрацювати із навчальними закладами для якісної підготовки майбутніх фахівців, надаючи їм можливості для практики і стажування з подальшим працевлаштуванням. Про це йшлося під час чергового засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки України, що відбулося 29 березня на базі Житомирського національного агроекологічного університету.
Регіональна рада стейкхолдерів професійно-технічної освіти Чернівецької області розглянула ключові питання підготовки висококваліфікованих робітників 30 березня під керівництвом Оксани Палійчук, директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, відбулося засідання Регіональної ради стейкхолдерів професійно-технічної освіти області.
За участі викладачів ЖНАЕУ відбулася Всеукраїнська конференція, присвячена розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарської техніки 29-30 березня пройшла ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь», організована факультетом інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету та відділенням «Агроінженерія» ЖАТК.
Наверх