За участі німецьких експертів було обговорено дорожню карту впровадження дуальної освіти в Україні 28 лютого на базі Науково-методичного центру «Агроосвіта» проведено круглий стіл «Впровадження дуальної освіти. Розгляд дорожньої карти» за участі німецьких експертів. Сторони обговорили попередньо напрацьовані матеріали, зокрема, проект Методичних рекомендацій щодо організації та проведення навчання за дуальною системою в аграрних навчальних закладах та план заходів щодо впровадження дуальної системи в освітній процес.
Студенти ДНУ поспілкувалися з Радником з питань торгівлі Посольства Канади в Україні Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара відвідав Радник з питань торгівлі Посольства Канади в Україні пан Клінтон Мартін. Для студентів факультетів економіки, міжнародної економіки, суспільних наук та міжнародних відносин ДНУ він провів неформальну презентацію співробітництва Канади та України.
У Національному університеті «Острозька академія» розпочався VІІ Всеукраїнський конкурс для студентської та учнівської молоді «Рідна мова у контексті творчості Уласа Самчука (герменевтичні аспекти)».
Теги:
З 27 лютого до 27 березня 2017 р. оголошено прийом подань з повним пакетом документів на здобуття Премії імені Івана Андрійовича Зязюна.
Теги:
З 1 березня до 3 травня 2017 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2018-2019 років.
Студентам та школярам Рівного презентували сучасних українських роботів У Рівненському Національному університеті водного господарства відбувся унікальний інформаційно-просвітницький захід «Noosphere StudTechFest», де показували українські технічні новинки.
Методисти позашкільних навчальних закладів підвищують кваліфікацію У м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведені курси підвищення кваліфікації методистів позашкільних навчальних закладів, у яких взяли участь 47 педагогів з різних регіонів України.
Теги:
На Одещині удосконалюють систему національно-патріотичного виховання На базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ІДГУ) відбувся семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в сучасному освітньому просторі». У ньому взяли участь понад 40 представників навчальних закладів півдня Одеської області.
Теги:
Для розробки проекту Концепції реалізації державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в МОН утворено робочу групу. Відповідний Наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України.
Вихованці дитсадочків, школярі та студенти можуть взяти участь у Міжнародному фестивалі мов та культур Триває Український етап XV Міжнародного фестивалю мов та культур, який щороку проводиться Турецькою Республікою та об’єднує понад півтори сотні країн у світі.
Теги:
Наверх