19 січня в Міністерстві освіти і науки відбудеться круглий стіл на тему «Галузеве позиціювання освітніх спеціальностей «Право», «Міжнародне право», «Правоохоронна діяльність» у системі вищої освіти».
Теги:
На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» Міністерство освіти і науки України рекомендує провести в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах тематичні інформаційні, навчально-виховні, культурно-мистецькі та інші заходи
Теги:
20 січня 2017 року о 17-00 у приміщені Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України (аудиторія 422), розташованого за адресою: м. Київ, вул. Метрологічна, 14-Б, відбудеться друге засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки.
Теги:
Міністерство науки, досліджень та технологій Ісламської Республіки Іран запрошує на навчання до вищих навчальних закладів Республіки студентів на здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра, а також аспірантів – на здобуття наукового ступеня доктора філософії та надає стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік.
Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу смерті Кундієва Юрія Ілліча Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу смерті Кундієва Юрія Ілліча, Першого віце-президента Національної академії медичних наук, академіка НАН України, доктора медичних наук, професора.
Теги:
За результатами Восьмого засідання українсько-французького Змішаного комітету з науково-технічного співробітництва в межах Програми спільних дій в галузі науково-технологічного співробітництва між Україною…
В зв’язку з численними зверненнями вищих та професійно-технічних навчальних закладів щодо необхідності відкриття додаткових місць на реєстрацію в ЄДЕБО для подачі ліцензійних справ Міністерством освіти і науки відкрито додатковий час на реєстрацію подачі ліцензійних справ з понеділка - по четвер з 14.00 – по 15.00 протягом місяця.
Теги:
На Буковині розширюють мережу закладів для дошкільнят Упродовж 2016 року Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА значно розширив мережу дошкільних навчальних закладів, а також створив у них додаткові місця для дітей відповідного віку.
У ТДАТУ впроваджують спільні проекти з китайськими сільгоспвиробниками З робочим візитом до Таврійського державного агротехнологічного університету завітав представник китайської Корпорації «Шаньдун Вужчен» з виробництва сільськогосподарської техніки пан Лівей.
12 січня 2017 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, де учасники обговорили актуальні питання вищої освіти і науки та пріоритетні напрямки їх розвитку у 2017 році.
Теги:
Наверх