Зимова Універсіада-2017: в української збірної дві нові медалі Сьогодні на зимовій Універсіаді-2017 скарбниця студентської спортивної збірної України поповнилася ще двома бронзовими медалями
30 січня 2017 року відбулося розширене засідання Правління Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України за участю представника департаменту професійно-технічної освіти МОН України Вікторії Сидоренко.
Теги:
В українській початковій школі впроваджуватимуть LEGO-конструювання Про це йшлося під час зустрічі в Міністерстві освіти і науки України директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН Юрія Кононенка з т.в.о. генерального директора The LEGO Foundation Каспером Отоссоном Канструпом (Королівство Данія).
У Полтаві визначили переможців обласного конкурсу «Учитель року – 2017» 27 січня 2017 року у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу «Учитель року – 2017», очний етап якого проводився 25-26 січня на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 м. Полтави. Упродовж цих двох змагальних днів двадцятка учасників брала участь у таких випробуваннях: майстер-клас «Я роблю це так», практична робота і проведення уроку.
31 січня відбудеться прес-конференція Українського центру оцінювання якості освіти щодо старту 6 лютого реєстрації для участі в ЗНО-2017.
Теги:
На Миколаївщині члени МАН презентували свої дослідження У читальній залі Інституту філології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулася науково-практична конференція відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Миколаївського територіального відділення МАН України.
Україна та Сінгапур співпрацюватимуть у сфері освіти і науки Заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха зустрівся з Послом Республіки Сінгапур в Україні Саймоном Тензінгом де Крузом, обговоривши координаційні питання впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та Агенцією з науки, технологій і досліджень Республіки Сінгапур
Оголошено набір для громадян України на курси MASHAV MASHAV – Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль – оголошує про відкриття набору для навчання на курсах в Ізраїлі.
Триває співробітництво Дрогобицького університету з Вищою професійною школою у Лєгніці 25-26 січня делегація Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, яку очолила ректор Надія Скотна, відвідала Вищу професійну школу імені Вітелона у Лєгніці (Польща) на запрошення її ректора Ришарда Пісарські
Відбувся практичний семінар з впровадження інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах Сьогодні, 26 січня, у Міністерстві освіти і науки України відбувся семінар щодо впровадження інклюзивної освіти дітей з особливими освітніми потребами у дошкільних навчальних закладах, проведений МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України
Наверх