Передача професійно-технічних навчальних закладів з державної власності у комунальну власність До Міністерства освіти і науки надходять численні звернення щодо надання роз'яснень з питань передачі професійно-технічних навчальних закладів з державної у комунальну власність. Згідно зі статтею 27 Закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік» необхідно здійснити заходи щодо передачі професійно-технічних навчальних закладів з державної власності у комунальну.
Військові психологи КНУ впроваджують на Донеччині проект соціальної комунікації «Діти та військові» У місті Слов’янськ за ініціативи та активної підтримки ад’юнкта Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, військового психолога, капітана Олексія Карачинського у межах проекту «Діти та військові» відбулася документальна вистава київського Театру Переселенця.
Житомирський національний агроекологічний університет як партнер став переможцем проекту «LaScalA» (Міжнародний центр компетенцій з великомасштабного сільського господарства).
У сільській школі на Буковині відкрили басейн У Мигівському навчально-виховному комплексі, що на Буковині, відбулося урочисте відкриття новозбудованого басейну.
Загони Школи педагога-організатора «Від А до Я» ЖДУ ім. Івана Франка показали новорічні вистави для дітей Уже близько 13 років у навчально-науковому інституті педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка діє школа підготовки педагогів-організаторів «Від А до Я», члени якої влаштовують акції у дитбудинках, притулках, лікарнях та установах для дітей з різними вадами. Так і цьогоріч напередодні новорічних свят два загони Школи – MARVEL і БЕМС – провели цікаві заходи для дітей з особливими потребами з підліткового клубу «Пролісок» та учнів ЗОШ села Вишпіль.
У ДНУ ім. О.Гончара нагородили переможців конкурсу «Медіахвилі Дніпра» Завершився перший етап конкурсу «Медіахвилі Дніпра». Його переможців визначало компетентне журі факультету систем і засобів масової комунікації Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара спільно з Управлінням освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
У ЗНУ нагородили переможців конкурсу молодіжних проектів У Запорізькому національному університеті провели фінал конкурсу молодіжних проектів «Епіцентр студентських ініціатив».
Полковник поліції Роман Благута очолив Львівський державний університет внутрішніх справ 26 грудня під час засідання ректорату ЛьвДУВС заступник директора Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Олександр Користін представив нового ректора університету Романа Благуту
Напередодні свят учні Чернівецького профліцею сфери послуг відвідали Оршівецький дитбудинок Для учнів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг, які опановують професію «Помічник вихователя та соціальний робітник», уже стало доброю традицією щороку відвідувати Оршівецький дитячий будинок
Для Чернівецької області придбали шкільні автобуси Нещодавно Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації було придбано 10 шкільних автобусів для перевезення дітей з сільської місцевості до навчальних закладів.
Наверх