На сайті Міністерсва освіти і науки України розміщено Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році. З текстом документу можна ознайомитись за посиланням.
Теги:
Для поліпшення якості навчально-методичної літератури Міністерством освіти і науки України проводиться системна робота в цьому напрямку.
Теги:
22 – 24 листопада 2016 рокув Міжнародному виставковому центрі відбулась виставка-форум інновацій і науково-технічних розробок «Innovation Market».
Теги:
У Києві стартував Всеукраїнський семінар «Розвиток футболу» та фінал конкурсу на кращий урок футболу і кращий інноваційний урок фізичної культури Заступник Міністра – керівник апарату Роман Греба узяв участь у Всеукраїнському семінарі «Розвиток масового футболу» та фіналі Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу, та кращий інноваційний урок фізичної культури, які сьогодні розпочалися в столичній Скандинавській гімназії.
Теги:
З метою обговорення нагальних проблем вищої освіти 30 листопада поточного року в Державному вищому навчальному закладі «Національний гірничий університет» (м. Дніпро) проведено круглий стіл з актуальних питань атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування під головуванням директора Департаменту МОН України Шевцова Андрія Гаррійовича.
Теги:
На базі ПНТУ відбувся ХV щорічний вечір-реквієм «Пам’ятай земляків-жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні» 29 листопада 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся ХV щорічний вечір-реквієм «Пам’ятай земляків-жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні».
Теги:
Софія Поплавська перемогла в обласному відбірковому конкурсі «Червона рута–2017» Вітаємо Поплавську Софію, вихованку Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Київської області, з перемогою в обласному відбірковому конкурсі ХV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута–2017», який проходив 25-27 листопада 2016 року у м. Києві.
Теги:
У КНУ ім. Шевченка провели міжнародну конференцію «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ» 29-30 листопада 2016 року в м. Києві на Факультеті комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходить XVI Ювілейна міжнародна науково-технічна конференція «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ» (AIIS'2016), присвячена 25 – річчю Інституту проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України.
Теги:
На Київщині вшанували День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій На виконання Указу Президента України від 01 листопада 2016 року № 480 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та з метою гідного вшанування загиблих від геноциду, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, 28 листопада 2016 року на базі музею історії освіти Київщини КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» проведено тематичний захід «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає».
Теги:
Досвід військової служби правопорядку – майбутнім юристам Представники Головного управління ВСП Збройних Сил України провели з курсантами-юристами теоретичне заняття на тему: “Діяльність Військової служби правопорядку у Збройних Силах України у сфері забезпечення правопорядку і військової дисципліни у місцях дислокації військових частин, військових містечках, громадських місцях, охорони та конвоювання засуджених, взятих під варту, заарештованих та затриманих військовослужбовців, розшуку осіб, які самовільно залишили військові частини, викраденої (втраченої) зброї, боєприпасів та вибухових речовин, профілактична робота, спрямована на попередження правопорушень серед військовослужбовців”.
Теги:
Наверх