В МОН відбулося перше засідання робочої групи, що розроблятиме проект Положення про наставництво 26 жовтня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося перше засідання робочої групи, що розроблятиме проект Положення про наставництво.
25 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання Комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту. Члени комісії обговорили особливості освітніх програм вищих духовних навчальних закладів.
Теги:
У Дніпрі стартує Всеукраїнський семінар-нарада з фізичного виховання молоді З 24 по 27 жовтня в м. Дніпро відбудеться Всеукраїнський семінар-нарада «Використання різних форм організації навчально-виховного процесу з фізичного виховання, оздоровчої рухової активності з метою ціннісного ставлення дітей, учнів та молоді до власного здоров’я».
У вівторок, 25 жовтня, о 14:00 у прес-центрі “Укрінформ” (за адресою: вул. Богдана Хмельницького 8/16) відбудеться круглий стіл на тему: “Рівний доступ до освіти в Україні в умовах нових викликів”.
Теги:
До уваги вчителів англійської мови! Методичні семінари від Видавництва Кембриджського Університету 1, 2 та 3 листопада 2016 року в Харкові, Дніпрі та Запоріжжі відбудуться щорічні методичні семінари від Видавництва Кембриджського Університету (Cambridge University Press) та Екзаменаційного Департаменту Кембриджського Університету (Cambridge English Language Assessment).
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на заміщення посад директорів Калинівського технологічного технікуму, Селидівського гірничого технікуму, Чернівецького державного комерційного технікуму, Ірпінського державного коледжу економіки та права.
25 жовтня 2016 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «World Edu».
ОНЛАЙН! 21 жовтня, о 10 годині, відбудеться засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 21 жовтня, о 10 годині, в Національній академії мистецтв, за адресою вул. Воровського, 20, відбудеться засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. На засіданні члени Нацагентства оберуть свого голову.
Теги:
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Теги:
ІІІ міжнародний науково-методичний семінар-тренінг «Виховання характеру дітей» З 17 по 19 жовтня на базі Університету Менеджменту освіти в Києві НАПН України проходить ІІІ міжнародний науково-методичний семінар-тренінг «Виховання характеру дітей» для працівників дошкільних навчальних закладів.
Теги:
Наверх