Робота над проектом Умов прийому до ВНЗ у 2017 році триває 28 - 29 вересня 2016 року в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка члени робочої групи Міністерства освіти і науки України обговорили пропозиції та зауваження до проекту Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів у 2017 році.
Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа» запрошує зацікавлені школи до участі в другому циклі Програми.
8-9 жовтня 2016 року відбудеться навчальний семінар для студентських активістів з питань спостереження за виборами керівників вищих навчальних закладів.
30 вересня 2016 року в Міністерстві юстиції України відбудеться круглий стіл на тему «Формування академічної доброчесності та механізмів запобігання та протидії плагіату у наукових текстах в Україні».
27 вересня об 11:30 в Укрінформівідбудеться прес-конференція на тему: «Можливості для здобуття якісної освіти для дітей і молоді з Криму та Донбасу».
Теги:
Нова рубрика: «Поради психолога» В розділі «Початкова школа» з`явилась нова рубрика «Поради психолога», в якій будуть публікуватися найкращі поради дитячих психологів.
Теги:
23 вересня 2016 року за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Президента НАПН України Василя Кременя відбудеться Форум Асоціації ректорів педагогічних університетів України, присвячений обговоренню Проекту «Нова школа. Простір освітніх можливостей».
Теги:
23 вересня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться святкування Всеукраїнського дня дошкілля.
Теги:
Виставка-форум інновацій і науково-технічних розробок «INNOVATION MARKET» 22 - 24 листопада 2016 року Міністерство освіти і науки разом з Національною академією наук України та провідними вищими навчальними закладами організовує на базі Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, павільйон № 1) виставку-форум інновацій і науково-технічних розробок «INNOVATION MARKET».
20 вересня 2016 року відбудеться робочий візит Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич до Житомирської області.
Теги:
Наверх