1 вересня в Комунікативному центрі Уряду відбудеться експертна зустріч із заступником Міністра освіти і науки Максимом Стріхою та представниками міністерства. Предметом обговорення стане проект Положення про Національну раду України з питань розвитку науки і технологій. В дискусії візьмуть участь експерти, науковці, громадські діячі та працівники освіти.
3 1 серпня 2016 року в Державній інспекції навчальних закладів України (м. Київ, вул. Ісаакяна, 18, к. 411) відбудеться засідання робочої групи з розробки Програми вивчення діяльності місцевих органів управління освітою і навчальних закладів щодо національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.
23 вересня 2016 року Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії (МОКНТЯ) і Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» проводить спільний українсько – японський семінар «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan-Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation «Research with/in Japan»).
Школа державної політики та управління Корейського інституту розвитку (KDI School of Public Policy and Management) пропонує повні та часткові стипендії на весну 2017 року.
26 серпня 2016 року відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю Міністерства освіти і науки. Перед початком прямої телефонної лінії відбудеться брифінг Першого заступника Міністра освіти і науки Володимира Ковтунця щодо попередніх підсумків вступної кампанії у 2016 році.
Теги:
26 серпня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочим візитом Луганську область та візьме участь у обласній серпневій конференції педагогічних працівників на тему «Створення умов для нової української школи на Луганщині». Під час конференції планується обговорити з освітянами області концепцію Нової української школи та проаналізувати результати підготовки до 2016/2017 навчального року.
Теги:
23 серпня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться заключне засідання комісії МОН з перевірки скарг і звернень громадян щодо Національного авіаційного університету.
З 24 до 27 серпня 2016 року на Чорноморській косі, під Очаковом (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, Оздоровчий табір «Жемчужина») відбудеться фінал XVIII Студреспубліки.
Теги:
Круглий стіл з обговорення змін та доповнень до Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань В МОН обговорили важливі питання національної системи присвоєння вчених звань як концептуального характеру, так і процедурного. Зокрема, під час засідання обговорювалися такі критерії присвоєння вчених звань як: наявність сертифікату з англійської мови; науково-педагогічний стаж роботи на відповідних посадах; наявність підготовлених докторів філософії (кандидатів наук) тощо.
Теги:
18 серпня 2016 року в Будинку Уряду відбудеться педагогічна конференція «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».
Теги:
Наверх