Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на заміщення посади директора Харківського радіотехнічного технікуму.
28 липня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у ток-шоу «Про політику» з Сергієм Руденко телеканалу «Еспресо».
Теги:
В рамках двосторонньої взаємності Уряд Мексики виділив громадянам України 1 стипендію на 2017 рік.
28 липня - прес-конференція на тему «Вступна кампанія. Етап 2 - Зарахування» 28 липня 2016 року відбудеться прес-конференція першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун на тему «Вступна кампанія. Етап 2 - Зарахування».
Теги:
Інформуємо, що відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю Міністерством молоді та спорту оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.
1 серпня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбудеться перше засідання Громадської ради при МОН України нового складу, який затверджено наказом МОН України від 12.07.2016 № 823.
25 липня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповість у прямому ефірі «5 каналу» про результати роботи Міністерства освіти і науки України за «100 днів».
Теги:
26 липня 2016 року відбудеться брифінг за участю першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун, генерального директора «Майкрософт Україна» Надії Васильєвої та проректора з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова на тему «Наступ на плагіат: в Україні створюють єдину базу всіх наукових робіт».
Теги:
Інформуємо, що Уряд Чеської Республіки виділив стипендії для 13 українських студентів на семестрове (п'ятимісячне) перебування в Чеській Республіці з метою навчання та проведення досліджень, здебільшого на літній семестр 2016-2017 академічного року. Стипендіатів буде визначено з-поміж студентів вищих навчальних закладів, які тимчасово переміщені із зони проведення антитерористичної операції.
Теги:
22 липня - прес-конференція Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич 22 липня 2016 року відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич на тему "Звіт про роботу МОН за 100 днів (14 квітня – 22 липня 2016 року)".
Теги:
Наверх