Оприлюднені результати онлайн-анкети щодо виконання вимог ЗУ «Про вищу освіту» Оприлюднені результати заповнення вищими навчальними закладами онлайн-анкети щодо виконання вимог Закону України "Про вищу освіту" у частині розміщення на офіційних веб-сайтах інформації щодо діяльності вищого навчального закладу.
Інформуємо про відкритий набір на здобуття міжнародних премій ЮНЕСКО у 2016 році на тему «Інновації в області грамотності». До числа премій, заснованих в 1967 році, відносяться дві премії грамотності (Literacy Prizes) імені Короля Седжона, що фінансуються Республікою Корея, і три премії грамотності імені Конфуція, що фінансуються Китайською Народною Республікою.
Відбудуться регіональні фестивалі ВМГО «Студентська республіка» на тему «Позитивні сценарії модернізації [твого регіону]: роль громад і молоді».
Теги:
Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства до участі в установчих зборах із формування нового складу громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.
Державний фонд фундаментальних досліджень України започатковує серію семінарів, присвячених питанням організації науки в різних країнах світу.
Теги:
16 червня Міністерством освіти і науки України разом з Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації проведено другий навчальний семінар із циклу семінарів для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності - «Практика управління інтелектуальною власністю у ВНЗ».
Теги:
Національний антарктичний науковий центр Міністерства освіти і науки України інформує про черговий етап виконання програми міжнародного Наукового комітету з антарктичних досліджень (СКАР) «Вчений на запрошення», яка розрахована на досвідчених вчених (не менше п’яти років після захисту дисертації кандидата наук), які виконують дослідження, пов’язані з Антарктикою.
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Черкаського державного технологічного університету.
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Харківського національного університету радіоелектроніки.
Наверх