1 червня 2016 року відбудеться прес-конференція першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун щодо презентації пілотного проекту стосовно запровадження у 2016 році як експерименту вступних випробувань з використанням технологій ЗНО на магістратуру з права.
Теги:
Міністерство освіти і науки Україні спільно з УкрІНТЕІ продовжує проведення циклу навчальних семінарів для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності.
Теги:
30 травня 2016 року о 13.30 за участю першого заступника Міністра освіти і науки України Інни Совсун відбудеться Всеукраїнська нарада з представниками вищих навчальних закладів з питань імплементації положень Закону України «Про вищу освіту» у частині запровадження дисциплін за вибором студентів.
Увага! Деякі питання проведення Всеукраїнської наради щодо запровадження дисциплін за вибором студентів у вищих навчальних закладах 30 травня 2016 року о 13.30 відбудеться Всеукраїнська нарада з представниками вищих навчальних закладів з питань імплементації положень Закону України «Про вищу освіту» у частині запровадження дисциплін за вибором студентів.
Міністерство освіти і науки України повідомляє про завершення процесу створення Спеціальної конкурсної комісії з формування рейтингового списку кандидатів у члени Ідентифікаційного комітету з питань науки, персональний склад якої затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 25.05.2016 № 566.
Теги:
Зважаючи на численні звернення громадськості щодо проекту наказу Міністерства освіти і науки «Про затвердження Переліку профільних спеціальностей вищих навчальних закладів», зазначений проект наказу знято з громадського обговорення для доопрацювання.
30 травня о 13.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Особливості вступної кампанії 2016. Нові можливості прийому на навчання осіб, які проживають в зоні проведення АТО та тимчасово окупованій території Крим».
Теги:
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Таврійського державного агротехнологічного університету.
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Херсонського державного аграрного університету.
Наверх