З 1 травня до 24 серпня 2016 року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» та підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів «Як зробити історію України цікавою для молоді», з метою пошуку нових методик популяризації історії України в цілому або її окремих епізодів.
Міністерством освіти і науки України розроблено і пропонується для громадського обговорення проект Положення про з'єднаний клас (клас-комплект) початкової школи у філії опорного закладу.
«11 травня 2017 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України № 297-р «Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій» у 2017 році».
Теги:
Центр «Розвиток КСВ» та Career HUB запрошують учнів 10-х класів взяти участь у конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток».
Теги:
27 квітня 2016 року за участю першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун відбудеться Всеукраїнський семінар на тему «Актуальні питання навчання іноземців в Україні у 2016/2017 навчальному році».
Теги:
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Українським науково-технологічним центром про співробітництво у сфері науки та технологій УНТЦ з 25 квітня 2016 року оголошено конкурс за Програмою «Цільові дослідження та розвиваючі ініціативи» за такими напрямами:
Теги:
22 квітня 2016 року за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея відбудеться церемонія нагородження переможців, лауреатів та дипломантів ІІІ (завершального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016» у номінації «Англійська мова».
Уряд Республіки Казахстан в рамках Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки виділяє в 2016-2017 навчальному році 40 освітніх грантів для навчання громадян України у вищих навчальних закладах Республіки Казахстан за програмами бакалаврату - 30, магістратури – 10. Вибір навчального закладу і спеціальності залишаються за кандидатами.
ХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2016» Міністерство освіти і науки України у рамках проведення ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2016», яка проходитиме 11 – 14 жовтня 2016 року на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ, Броварський проспект, 15), проводить інформаційно-комунікативний захід, під час якого відбудеться загальна дискусійна панель, на якій передбачається розгляд загальних питань щодо перспективних напрямів розвитку технологій та техніки військового призначення, інструментів державної підтримки підприємств ОПК України, впровадження нових технологій у різних сферах оборони та безпеки.
Теги:
Міжнародна громадська некомерційна організація «Фонд цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global)» оголошує проведення конкурсу на отримання грантів CRDF Global за програмою «Спільні наукові проекти». Спільні наукові проекти приймаються на конкурс від груп українських та американських вчених, що фокусуються на дослідженнях в аграрній сфері, в таких напрямках, як сталий розвиток фермерства та геномні технології в селекції культур.
Наверх