20-21 жовтня 2015 року Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить круглий стіл «Розвиток системи забезпечення якості в Україні в контексті Болонського процесу» в Інституті вищої освіти НАПН України.
Посольство Литовської Республіки в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, і Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна запрошують студентів з Харківського, Сумського, Донецького і Луганського регіонів взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 17-18 листопада 2015 року у Харкові.
Наказом МОН від 12.10.2015 призначено академічні стипендії Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам.
Теги:
За підтримки посольства США в Україні, Міністерство освіти і науки 16 жовтня 2015 року відбудеться семінар на тему «Що таке стартап та яким чином стартапи можуть інтегруватися в університетську структуру».
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посад ректорів Хмельницького національного університету, Української академії банківської справи, Державного економіко-технологічного університету транспорту.
Наказом МОН України від 08.10.2015 припинено процедуру обрання ректора Національного університету державної податкової служби України за конкурсом, що був оголошений 17 серпня 2015 року на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 13.08.2015 № 366-к.
Наверх