Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро)
Теги:
Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на зайняття посади ректора Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
Теги:
Сьогодні, 13 жовтня 2017 року, наказами МОН затверджено Умови прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році (наказ №1377) та Умови прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2018 році (наказ №1378).
Теги:
У МОН пройшло засідання Атестаційної колегії 11 жовтня 2017 року відбулося засідання Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України. На розгляд колегії були винесені питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого дослідника, присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, функціонування спеціалізованих вчених рад, включення (відмову у включені) наукових видань до Переліку наукових фахових видань України та розгляд апеляції.
Фонд цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) проведе онлайн тренінг та конкурс в межах програми STEP 2017 - «Віртуальна інкубаційна програма». До участі запрошуються усі зацікавлені інноватори і технологічні підприємці, які працюють над розробкою нових продуктів і сервісів у галузях кібербезпеки, Зеленої енергетики, IoT, Робототехніки і Big Data.
Теги:
Представники МОН долучилися до обговорення питань державної політики у сфері інклюзивного навчання 10 жовтня 2017 року відбувся Міжнародний круглий стіл на тему: «Бар’єри в інклюзії або подолання стереотипів».
До Дня захисника України на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський пр-т, 15) відкрилася XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017». В її межах свої науково-технічні розробки для Збройних сил України та підприємств оборонно-промислового комплексу демонструють також вищі навчальні заклади.
В освітньому ІТ-хакатоні МАН перемогли уроки про flat-анімації, розробку логотипів та 3D-моделювання НЦ «Мала академія наук України» визначив переможців освітнього ІТ-хакатону серед старшокласників. Змагання проходило у 2 етапи: спочатку учні, працюючи в командах, мали надіслати короткий опис заняття, присвяченого IТ-технологіям чи електроніці. А на початку жовтня в Києві відбувся фінал хакатону, у якому взяли участь 6 команд з різних областей України.
10 жовтня 2017 року стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Теги:
21-24 листопада в Києві пройде II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET» Міністерство освіти і науки нагадує, що 21-24 листопада 2017 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський пр-т, 15) відбудеться II Міжнародний форум «INNOVATION MARKET».
Наверх