В ЗНУ визначили переможців фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» 22 квітня у ЗНУ нагородили переможців фіналу фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на Приз ректора Запорізького національного університету.
Колектив УДПУ ім. Павла Тичини здобув нагороду за кращий винахід 2016 року Під час церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року – 2016» з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, викладач Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв одержав диплом та почесну нагороду за кращий винахід у Черкаській області.
Українських науковців запрошують взяти участь у конференції «Традиційні ремесла – минуле, сьогодення та майбутнє» в Болгарії 4 та 5 вересня 2017 року в м. Габрово, Болгарія в межах 15-го Міжнародного ярмарку традиційних ремесел відбудеться 13 міжнародна наукова конференція «Традиційні ремесла – минуле, сьогодення та майбутнє»
МАН проводить Всеукраїнський конкурс «Літературний марафон» Протягом квітня-вересня 2017 року Мала Академія Наук України проводить Всеукраїнський конкурс «Літературний марафон».
У кожній номінації конкурсу «Учитель року» визначено 12 лідерів Тривають випробування конкурсу «Учитель року» у Житомирському, Тернопільському, Вінницькому та Хмельницькому обласних інститутах післядипломної педагогічної освіти. На сайтах ОІППО вже оприлюднені рейтингові таблиці із кількості балів, отриманих кожним учасником із фахового тестування, практичної роботи, майстер-класу. Таким чином, визначено12 лідерів у кожній із номінацій. Саме ці вчителі продовжать змагатися у фіналі.
На Всеукраїнському турнірі нагородили найкращих знавців курсу «Фінансова грамотність» 19 квітня у Шевченківському районі м. Києва на базі СЗШ № 163 нагородили переможців IV Всеукраїнського турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність».
Теги:
Юні українські науковці здобули 9 медалей на Міжнародної конференції ICYS в Німеччині Юні українські науковці здобули перемогу на «XXIV Міжнародній конференції молодих вчених - ICYS-2017» (International Conference of Young Scientists), яка проходила 16-22 квітня в м. Штутгарт (Німеччина).
Учасники конференції «Садочок – простір дружній до дитини» обговорили, як покращити якість дошкільної освіти 20-21 квітня 2017 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Садочок – простір дружній до дитини» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. У заході взяли участь понад 90 осіб – представники дошкільних навчальних закладів, ЮНІСЕФ, батьки, освітяни.
Студент ЖДТУ став лауреатом вокального фестивалю «Музичне сузір’я України» Євгеній Кравчук, студент Житомирського державного технологічного університету, став лауреатом І премії вокального фестивалю «Музичне сузір’я України-2017».
Міністерство освіти і науки України інформує, що 27 квітня 2017 року компанія Майкрософт Україна проводить Міжнародний «День дівчат в ІКТ»
Теги:
Наверх