У Міністерстві освіти і науки України відбувся круглий стіл “Гендерна рівність в освіті” Сьогодні, 23 березня 2017 року, за участі заступника Міністра освіти і науки України Романа Греби в МОН відбувся круглий стіл “Гендерна рівність в освіті”.
На Закарпатті змагаються кращі юні екологи України В Ужгороді 21 березня стартував ІV етап VІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, який триватиме до 25 березня. Сімдесятьох кращих юних екологів, учнів 10-11 класів із 24 областей України та міста Києва, урочисто привітали у залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН».
МОН запрошує до обговорення: розроблено проект змін до програм ЗНО для осіб з порушеннями зору 22 березня на сайті Міністерства освіти і науки України стартує громадське обговорення проекту змін до програм ЗНО для учнів з порушеннями зору – з української мови і літератури, математики та історії України.
Теги:
Фахівці освітніх психологічних служб Донецької та Чернівецької областей обговорили досвід психосоціальної підтримки у конфліктний і постконфліктний період 22 березня на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася веб-конференція фахівців психологічних служб системи освіти на тему: «Психосоціальна підтримка дітей та дорослих у конфліктний та постконфліктний період: досвід Донецької та Чернівецької областей».
Відкрито подання заявок на навчання за магістерською програмою KNB в Індонезії Уряд Республіки Індонезія надає стипендію на навчання на магістерській програмі Kemitraan Negara Berkembang (KNB) у 2017 році.
Стипендію в галузі інформаційних технологій надає корейський інститут KAIST Корейський навчальний заклад Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) надає урядову стипендію в галузі інформаційних технологій для представників країн, що розвиваються.
Сьогодні, 21 березня, у Міністерстві освіти і науки відбулася нарада щодо роботи «гарячої телефонної лінії» для вступників з тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей, окупованого Криму та м. Севастополя.
МОН Республіки Болгарія виділяє 5 місць для участі у літніх семінарах з болгарської мови, літератури та культури 2017 Відповідно до Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія, МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.
Міністерство освіти і науки України відвідає директор департаменту освіти і навичок Організації економічного співробітництва та розвитку Андреас Шляйхер 27 березня відбудеться візит Директора департаменту освіти і навичок Організації економічного співробітництва та розвитку Андреаса Шляйхера до України. В межах візиту заплановані зустрічі у Міністерстві освіти і науки України для обговорення викликів у освітній політиці, що постають нині перед Україною, та напрямків майбутньої співпраці.
Міжнародні антарктичні організації оголошують конкурс на отримання грантів для молодих вчених на 2017 рік Три провідні міжнародні антарктичні організації оголошують черговий конкурс для молодих науковців на отримання у 2017 році грантів у розмірі від 15 до 30 тисяч доларів США.
Наверх