На сайті МОН в розділі «Громадське обговорення 2017» розміщено проект Наказу «Про затвердження змін до Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів».
Теги:
Студентка ЗНУ стала призером Чемпіонату світу з важкої атлетики Студентка Запорізького національного університету Анна Панова здобула перемогу на Чемпіонаті світу з важкої атлетики у Токіо. Вона отримала відразу дві медалі: «срібло» із поштовху та «бронзу» в підсумку серед юніорів до 20 років у категорії 69 кг (U-20).
25-28 вересня 2017 року у м. Одесі у рамках проекту «RI-LINKS2UA: Посилення дослідницьких та інноваційних зв'язків України» заплановано проведення Літньої школи для молодих науковців з підготовки проектних пропозиції за програмою «Горизонт 2020» і відповідальних досліджень та інновацій. Оголошено конкурс заявок.
Теги:
ЕКСПЕРНИЙ РОЗГЛЯД ТА ОБГОВОРЕННЯ ВИДАТНИХ ДОСЯГНЕНЬ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ КОЛЕКТИВУ, ВИСУНУТОГО НА ЗДОБУТТЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ ОСВІТИ 2017 РОКУ В НОМІНАЦІЇ «ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА»                                                                                                                      ОГОЛОШЕННЯ 27червня…
Теги:
25-28 вересня 2017 року у м. Одесі у межах проекту «RI-LINKS2UA: Посилення дослідницьких та інноваційних зв'язків України» заплановано проведення Літньої школи для молодих науковців з підготовки проектних пропозиції за програмою «Горизонт 2020» і відповідальних досліджень та інновацій.
МОН дозволило прийом на молодшого спеціаліста на основі свідоцтва про народження Міністерство освіти і науки дозволило в 2017 році приймати випускників 9-х класів на навчання за рівнем молодшого спеціаліста на основі свідоцтва про народження – якщо вони ще не отримали паспорт. Відповідний лист МОН підготувало та розіслало керівникам місцевих департаментів і управлінь освіти та навчальних закладів.
На Рівненщині обмінялись досвідом координатори програми GLOBE в Україні На Рівненщині для координаторів програми GLOBE в Україні провели семінар-тренінг «Реалізація Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах України».
Міністерство освіти і науки пропонує вищим навчальним закладам взяти участь у ХІV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2017», що відбудеться 10 – 13 жовтня 2017 року на території Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ, Броварський проспект, 15) У рамках заходу МОН спільно з Міністерством оборони організовують V Міжнародну конференцію «Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно- ромислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки».
У МОН відзначили найкращих педагогів позашкільних навчальних закладів 15 червня 2017 року У Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».
Теги:
27 червня 2017 р. у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбудеться тренінг з написання та управління проектами в межах Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ за напрямом КА1: Міжнародна кредитна мобільність (ICM).
Наверх