Триває прийом заявок на стипендіальні програми для навчання в університетах Китаю За сприяння Міжнародної Торгової палати Великого Шовкового Шляху (SRCIC), Міністерства освіти і науки України та Асоціації українсько-китайської дружби проводиться конкурсний набір студентів на навчання в університетах Китаю (місто Сіань). Фіналістам надається стипендія та підтримка з боку Торгової палати, хороші умови проживання в університетських гуртожитках (2 особи в кімнаті) та можливість отримати диплом бакалавра міжнародного зразка в одному із трьох престижних вузів Китаю
Відповідно до статей 20-22 Закону України «Про наукову і науково- технічну діяльність» від 26 листопада 2015 р. № 848-УП та постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1042 «Про затвердження Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій» 28 травня 2017 р. о 17-00 за київським часом у приміщені Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, розташованого за адресою: вул. Васильківська, 36, м. Київ, відбудеться відкриття третього засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки, персональний склад якого затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 р. № 670-р., яке триватиме до 12.00 30 травня 2017р.
Теги:
МОН оголошує конкурс на заміщення посад директорів Коледжу радіоелектроніки, Дніпровського технікуму зварювання та електроніки імені Є. О. Патона, Харківського патентно-комп’ютерного коледжу, Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну», Державного вищого навчального закладу «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум».
Теги:
У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.
Теги:
При МОН працюватиме робоча група з проблем доступності освіти для дітей з дислексією При МОН буде створена ініціативна робоча група, що опікуватиметься проблемами доступності освіти для дітей з дислексією. Таке рішення ухвалено під час наради за участі представників МОН, МОЗ, Уповноваженого Президента з прав дитини, громадськості та активного батьківства, що відбулася 17 травня у МОН.
Робоча група супроводу Болонського процесу в Україні надасть рекомендації щодо реформування національної системи вищої освіти Робоча група супроводу Болонського процесу в Україні погодила першочергові завдання та план діяльності, а також сформувала підгрупу з підготовки звіту до конференції, що відбудеться в травні 2018 року. Такі рішення були ухвалені за підсумками першого засідання групи, яке пройшло у МОН під головуванням першого заступника Міністра освіти і науки України Володимира Ковтунця.
В’єтнамський «FPT University» надає знижки на навчання для українських студентів на 2017-2018 навчальний рік З нагоди 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Соціалістичною Республікою В’єтнам, керівництво Університету «FPT University» прийняло рішення надати знижки на навчання для 100 студентів з України.
Понад 30 українських студентів отримають цього року стипендії за програмою Еразмус+ на навчання в магістратурі та аспірантурі провідних вишів Європи За підсумками конкурсу 2017 року 36 громадян України стали стипендіатами спільних магістерських та докторських освітніх програм у межах програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму «Навчальна ступенева мобільність».
Теги:
18 травня в Києві вперше відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій 18 травня 2017 року Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій (СOST Association) проведе свій перший захід в Україні – Інформаційний День в Києві (COST Info Day in Kyiv). Його співорганізаторами стануть Міністерство освіти і науки України та Київський національний університет ім. Т. Шевченка.
Посол Хорватії в Україні здійснив візит до УжНУ 11 травня Ужгородський національний університет відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч та перший секретар посольства Єлена Періч.
Наверх