З 1 березня до 3 травня 2017 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Литовської Республіки та Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проектів на період 2018-2019 років.
Методисти позашкільних навчальних закладів підвищують кваліфікацію У м. Київ Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведені курси підвищення кваліфікації методистів позашкільних навчальних закладів, у яких взяли участь 47 педагогів з різних регіонів України.
Теги:
На Одещині удосконалюють систему національно-патріотичного виховання На базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ІДГУ) відбувся семінар-практикум «Національно-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді в сучасному освітньому просторі». У ньому взяли участь понад 40 представників навчальних закладів півдня Одеської області.
Теги:
Для розробки проекту Концепції реалізації державної політики щодо підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в МОН утворено робочу групу. Відповідний Наказ розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України.
Вихованці дитсадочків, школярі та студенти можуть взяти участь у Міжнародному фестивалі мов та культур Триває Український етап XV Міжнародного фестивалю мов та культур, який щороку проводиться Турецькою Республікою та об’єднує понад півтори сотні країн у світі.
Теги:
З 31 березня до 1 квітня 2017 року в Києві відбудеться П’ята міжнародна науково-методична конференція «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи». Її організовує МОН спільно з Академією української преси за підтримки USAID, Internews та DW Академії.
25 тисяч викладачів та студентів КПІ приєднаються до вивчення англійської мови в проекті Lingva.Skills 22 лютого в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулось урочисте нагородження перших випускників соціального проекту з вивчення англійської мови Lingva.Skills.
При МОН працюватиме робоча група з упровадження дуальної освіти у вищу школу України Учасники проекту ««Впровадження елементів системи дуальної освіти у ВНЗ України задля підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці» взяли участь у формуванні Робочої групи при МОН. Проект започатковано, щоб сприяти впровадженню дієвих механізмів взаємодії між ВНЗ, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами.
Україна та Білорусь розширюють співпрацю у сфері підготовки фахівців для нафтогазової промисловості Дрогобицький коледж нафти і газу уклав угоди про співпрацю з двома білоруськими навчальними закладами – Мозирським державним професійним ліцеєм геології та Мозирським державним політехнічним коледжем. Підписання документів відбулося під час візиту делегації Дрогобицького коледжу до Республіки Білорусь.
Студенти ЧНУ імені Петра Могили поспілкувалися з лідером гурту «Антитіла» 21 лютого у читальній залі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбулася творча зустріч з лідером українського поп-рок-гурту «Антитіла» Тарасом Тополею.
Теги:
Наверх