Визначено переможців ІV Всеукраїнського турніру знавців курсу «Фінансова грамотність» На Київщині завершився ІV Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Він проходив у кілька етапів, перший з яких – заочний – стартував ще на початку листопада. У ньому брали участь 30 команд з різних областей України. За результатами двобоїв серед них було відібрано 10 збірних-фіналістів для очного змагання.
Для кандидатів з України відкрито наукове стажування в Німеччині в галузі довкілля та охорони природи Німецький федеральний фонд довкілля (DBU) надає стипендії висококваліфікованим випускникам ВНЗ у країнах Центральної та Східної Європи. З цього року заявки на стипендіальну програму можуть подавати також кандидати з України.
Українських студентів запрошують долучитися до міжнародного опитування про академічну доброчесність Студентів українських вишів запрошують взяти участь в міжнародному опитуванні щодо сервісів з написання академічних робіт. Його можна пройти до кінця 2017 року.
Згідно з цим наказом на підставі чинних сертифікатів про акредитацію спеціальностей за переліком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 266 «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти» визнаються освітні програми закладів вищої освіти, що реалізуються ними на другому (магістерському) рівні вищої освіти, такими, що акредитовані до 01 липня 2018 року.
Теги:
8 грудня о 15:00 в Міністерстві освіти і науки України (Київ, проспект Перемоги, 10, зала засідань колегії) відбудеться останнє у 2017 році засідання Громадської ради при МОН.
ОНЛАЙН: 7 грудня відбудеться регіональна семінар-нарада щодо вступної кампанії 2018 року 7 грудня 2017 року в Києві відбудеться регіональна нарада-семінар щодо вступної кампанії 2018-го, під час якої представники МОН, Інфоресурсу та УЦОЯО роз’яснюватимуть для закладів вищої освіти всі положення Умов прийому на наступний рік.
Офіційно призначено очільницю директорату інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН У МОН офіційно призначили першого генерального директора - керівника директорату інноваційної діяльності та трансферу технологій Дар’ю Чайку.
Комітет Державної премії України в галузі освіти з згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 929 "Про Державну премію України в галузі освіти" (зі змінами), приймає до розгляду документи та матеріали кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року за номінаціями: "Дошкільна і позашкільна освіта", "Загальна середня освіта", "Професійно-технічна освіта", "Вища освіта", "Наукові досягнення в галузі освіти".
Теги:
Створення якісного інклюзивного освітнього середовища є пріоритетом НУШ, - заступник Міністра Павло Хобзей Одним із пріоритетних завдань Нової української школи є формування інклюзивного освітнього середовища. На цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час міжнародної конференції «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика».
Українські студенти здобули нагороди на чімпіонаті світу з греко-римської боротьби Українські студенти стали призерами чемпіонату світу з греко-римської боротьби. Цьогоріч змагання пройшли у польському місті Бигдоші.
Теги:
Наверх