У МОН обрали керівників 6 директоратів У Міністерстві освіти і науки підбили підсумки конкурсу з обрання генеральних директорів 7 директоратів. Конкурсна комісія визначила переможців та других за результатами кандидатів у 6 директоратах. Ще в одному буде оголошено повторний конкурс.
Лілія Гриневич: Ми озброїли експертів Венеційської комісії реальними аргументами стосовно статті 7 нового Закону «Про освіту» Представники МОН України, на чолі з Міністром Лілією Гриневич, відповіли на запитання експертів Венеційської комісії – вони стосувалися різних підходів до навчання дітей з різних меншин, строків та інструментів імплементації мовної статті Закону «Про освіту». Зустріч відбулася сьогодні, 31 жовтня 2017 року, в приміщенні МОН.
МОН долучився до конкурсу наукових зображень для Вікіпедії, що починається 1 листопада З 1 до 30 листопада в Україні пройде перший етап «Наукового конкурсу вікі» (Wiki Science Competition) – «Конкурс наукових фотографій 2017». Цього року до його проведення долучилося Міністерство освіти і науки, а також Рада молодих вчених НАН.
1 листопада Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку в Одесу 1 листопада 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в місті Одесі.
Столичні школярі стали призерами Міжнародного мовного конкурсу «Китайський міст» Учні Київської гімназії східних мов №1 стали призерами Міжнародного мовного конкурсу знавців китайської мови – «Китайський міст». Цього року він вже вдесяте проходив у КНР.
Наверх