Лілія Гриневич: Школи, які успішно використовують методики двомовного навчання, – модель для імплементації мовної статті У Чернівецькій області є 4 двомовні школи, де успішно використовуються сучасні методики двомовного навчання, і їхній досвід є важливим для підвищення кваліфікації вчителів шкіл з мовою викладання національних меншин. Про це йшлося під час візиту Лілії Гриневич до Чернівецької гімназії № 6 ім. Олександра Доброго.
Щонайменше 160 школярів Герцаївського району змушені їхати в інший населений пункт, щоб здобути освіту українською, – голова Держінспекції навчальних закладів Місцеві органи мають забезпечити право дітей навчатися як рідною мовою, так і державною – це закон. На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час круглого столу з представниками закладів освіти з навчанням мовами нацменшин щодо імплементації статті 7.
Лілія Гриневич: У багатьох школах з румунською мовою навчання не складають не лише українську мову – більше половини не долають поріг з математики Чернівецька область має зосередити значну увагу на поліпшенні якості освіти в школах з румунською мовою навчання загалом, а не лише з української мови. На цьому наголосила Міністр освіти в науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з головою Чернівецької ОДА Олександром Фіщуком.
Україна та Угорщина домовилися, що спільно напрацюють документи стосовно імплементації статті 7 Закону «Про освіту» Україна, угорська громада в Україні та Угорщина спільно домовляться, як імплементувати статтю 7 Закону «Про освіту», що буде закріплено в інших нормативних актах. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Міністра людських ресурсів Угорщини Золтана Балога.
20 жовтня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку в Чернівці 20 жовтня 2017 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в місті Чернівцях.
Наверх