Учителі року-2017 приєднаються до команди агентів змін Напередодні Дня працівників освіти Міністр Лілія Гриневич зустрілася із переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», які вибороли першість у 4 номінаціях: «Початкова освіта», «Біологія», «Інформатика» та «Музичне мистецтво», та вручила їм нагороди.
Аби зупинити поширення кору, в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях вводяться застережні заходи Через поширення інфекції, невакциновані проти кору діти не допускатимуться у навчальні заклади в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях.
Теги:
МОН вітає усіх освітян з професійним святом - Днем працівників освіти! Шановні колеги, щиро вітаємо усіх з Днем працівників освіти! У цей день ми дякуємо усім українським освітянам за їхню важку, але важливу та надихаючу працю.
Теги:
Лілія Гриневич: Ми починаємо масштабну роботу з оновлення законодавства в усіх сферах освіти З набуттям чинності нового Закону «Про освіту» МОН розпочинає широкомасштабну діяльність з оновлення законодавства в усіх сферах освіти. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі освітян з Президентом України Петром Порошенком.
Лілія Гриневич: МОН підтримує ініціативу приєднання України до Декларації про безпеку шкіл В умовах збройного конфлікту всім дітям потрібно гарантувати безпеку та можливість навчатися, тому МОН підтримує ініціативу приєднання України до Декларації про безпеку шкіл. Про це зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час круглого столу «Декларація про безпеку шкіл: як захистити право на освіту в умовах збройного конфлікту» сьогодні, 28 вересня 2017 року.
Теги:
Наверх