Українські студенти привезли з літньої Універсіади 36 медалей Сьогодні, 31 серпня, повернулась з нагородами остання команда українських студентів, що брала участь у XXIX Всесвітній літній Універсіаді у Тайбеї (Китай). Цьогоріч зі спортивних змагань українці привезли 36 медалей – 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових, посівши 6 місце у загальному заліку. Виборювати перемоги на Універсіаду приїхали понад 7тис студентів зі 142 країн світу. Серед них було й 179 українських спортсменів із 55 вишів, що змагалися у 14 видах програм.
Теги:
В українських школах планують розширити вивчення китайської мови В Україні планують розширювати вивчення китайської мови на всіх рівнях середньої освіти – у початковій, середній та старшій школі. Про це йшлося під час зустрічі директора департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН України Андрія Шевцова з керівництвом спеціалізованих підрозділів Головного управління Інститутів Конфуція (Ханьбань) в м. Пекіні.
Заступник Міністра Павло Хобзей відкрив нову сільську школу на Львівщині Учні села Сторона Львівської області відтепер навчатимуться у новій середній школі - її відкрили за участі заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея 28 серпня 2017 року.
Збірна України вже виборола 36 медалей на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді Студенти українських вишів здобули чергові перемоги на ХХІХ Всесвітній літній Універсіаді, що проходить у місті Тайбей (Китай). Наразі збірна України посідає 6 сходинку серед інших країн і має на рахунку 36 медалей.
Україна та Китай планують обмінюватися студентами педагогічних вишів та спільно досліджувати україністику Українські здобувачі ступеня доктора філософії з китайської мови повинні мати наукового керівника не лише з української сторони, а й з китайської. На цьому наголосив директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрій Шевцов під час візиту української делегації до Харбінського педагогічного університету.
Наверх