Формальної системи освіти недостатньо для розвитку стартапів та інновацій, – Міністр освіти Держави Ізраїль Нафталі Беннетт Формування сучасних освітніх стандартів для школи, що будуть зорієнтовані на вихованні освіченого патріота-громадянина та інноватора – одне із ключових завдань МОН, тому Україна зацікавлена розглянути ізраїльський досвід у цьому напрямку, адже саме ця держава досягла значних успіхів у розвитку інновацій та стандартів. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з Міністром освіти Держави Ізраїль Нафталі Беннеттом в приміщенні Кнесету.
Абітурієнти зареєстрували 12тис 850 електронних кабінетів за перший день вступної кампанії 12тис 850 вступників успішно зареєстрували власні електронні кабінети – про це інформує ДП «Інфоресурс» станом на 24:00 29 червня.
Microsoft допоможе МОН навчити вчителів використовувати сучасні технології в освітньому процесі Компанія «Microsoft Україна» зголосилася провести навчання з поліпшення комп’ютерних компетенцій для всіх учителів 100 шкіл, що пілотуватимуть новий стандарт початкової школи в межах реформи середньої освіти в Україні. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та керівника по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталії Дорош.
У МОН працюють «гарячі телефонні лінії» щодо вступу до вишів З 29 червня до 28 серпня МОН у партнерстві з Фондом «Відкрита політика» організувало роботу «гарячих телефонних ліній» щодо вступної кампанії 2017. За цими номерами можна отримати консультації стосовно вступу до вищих навчальних закладів, повідомити про факти порушення законодавства про вищу освіту тощо.
Шановні вступники! В зв’язку з масовою кібератакою, яка відбулася в Україні 27-28 червня, з міркувань безпеки були запроваджені тимчасові обмеження в роботі ЄДЕБО через профілактику системи, в тому числі у функціонуванні Особистого електронного кабінету вступника.
Теги:
Наверх