Лише 70% учасників ЗНО роздрукували запрошення-перепуски для участі в ЗНО – нагадуємо, що перше тестування відбудеться вже 23 травня У вівторок, 23 травня відбудеться перше тестування основної сесії ЗНО – українська мова і література. На сьогодні лише 70% учасників ЗНО роздрукували запрошення-перепуски для участі в оцінюванні, де зазначено адреси пунктів проведення тестування.
Теги:
Лілія Гриневич обговорила з Послом ОАЕ можливість поглиблення академічної мобільності між країнами Посол Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Салем Ахмед Салем Алі Аль-Каабі виступив з ініціативою створення програми для навчання українських студентів в університетах ОАЕ. Про це йшлося під час зустрічі Посла ОАЕ з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич.
Українські науковці отримали премії Scopus Awards за найбільшу публікаційну активність 7 університетів та наукових установ отримали премії Scopus Awards Ukraine – відзнаки, започатковані МОН та компанією Elsevier, що є постачальником послуг, які надає найбільша база цитувань рецензованої наукової літератури Scopus. Вручення відбулося сьогодні, 19 травня, в Міністерстві освіти і науки України під час урочистих заходів до Дня науки.
Теги:
У МОН вручили премії по 100тис гривень чотирьом колективам науковців-інноваторів Чотирьом колективам науковців, що представили дослідження у сферах космічних технологій, медицини та біотехнологій, вручили Премії по 100тис гривень кожному. Вручав Премії Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
19 травня МОН чергуватиме на прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України 19 травня 2017 року відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участі фахівців МОН щодо питань ЗНО, ДПА та вступної кампанії 2017.
Теги:
Наверх