«Побудова сучасної професійної освіти потребує тісної співпраці з бізнесом», – Лілія Гриневич на підписанні меморандуму з Будівельною палатою України МОН співпрацюватиме з Будівельною палатою України для створення сучасних освітніх стандартів для будівельних спеціальностей, забезпечення виплати підприємствами стипендій учням, упровадження виробничої практики та підсилення матеріально технічної бази ПТНЗ. Про це йдеться у підписаному Міністром освіти і науки Лілією Гриневич меморандумі «Про співробітництво між Будівельною палатою України і Міністерством освіти і науки України».
1 та 8 квітня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання У суботу, 1 квітня 2017 року, пройде пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Тестування розпочнеться об 11:00, а допуск до пунктів проведення триватиме з 10:15 до 10:50 та здійснюватиметься за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.
«Україна має виразну присутність на Антарктиці і повинна її відстоювати», – Лілія Гриневич під час проводів 22-ї Антарктичної експедиції 12 українських вчених-дослідників Антарктиди, серед яких геологи, геофізики, біологи, медики, інженери та інші фахівці, 1 квітня на рік вирушають на експедицію до Антарктики на станцію Вернадського. Про це йшлося під час урочистої церемонії проводів науковців.
Лілія Гриневич: Цього року ми плануємо обладнати ще 140 опорних шкіл Наразі створено 178 опорних шкіл, у 2016-му було обладнано 147 опорних закладів, а цього року планується обладнати ще 140. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з експертами Міжнародного валютного фонду.
Україна та Корея проведуть конкурс спільних науково-дослідних проектів 2 українські виші та наукова установа підписали меморандуми про взаєморозуміння з корейськими освітніми закладами. Це стало результатом роботи Спільного українсько-корейського комітету з науково-технічного співробітництва, п’яте засідання якого відбулося в Міністерстві освіти і науки України.
Наверх