Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Новим Роком та Різдвом Христовим! Дорогі українці! Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Ці свята дарують відчуття оновлення, дають можливість підбити підсумки, проаналізувати перемоги та поразки і з новими силами розпочати рік.
Теги:
“Випускники середньої школи мають випускатися зі знанням іноземної щонайменше на рівні В1», - заступник Міністра на закритті Року англійської мови в АП Президент України офіційно закрив Рік англійської мови в Україні. Захід відбувся 28 грудня в Адміністрації Президента України.
Теги:
Уряд затвердив порядок виплати академічних стипендій у 2017 році Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв Постанови, якими визначається порядок виплати академічних стипендій у 2017 році. Документи були проголосовані сьогодні, 28 грудня, на засіданні Уряду.
Лілія Гриневич обговорила з послом США зміни в сфері освіти України та подальшу співпрацю Реформу «Нова українська школа», а також розвиток академічної мобільності та співпрацю з USAID (United States Agency for International Development) Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з Послом США в Україні Марі Л. Йованович під час зустрічі. Це був перший візит пані Йованович до Міністерства освіти і науки України після її призначення.
Теги:
МОН починає дебюрократизувати роботу шкіл Відтепер департаменти (управління) освіти не можуть вимагати звіти щодо проведення виховних, позаурочних, позашкільних заходів, що не передбачені законодавством, також не дублюватимуться на паперовому носії документи, що вже складені в електронній формі з дотриманням усіх вимог (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/851-15).
Теги:
Наверх