Привітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Новим Роком та Різдвом Христовим! Дорогі українці! Вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Ці свята дарують відчуття оновлення, дають можливість підбити підсумки, проаналізувати перемоги та поразки і з новими силами розпочати рік.
Теги:
“Випускники середньої школи мають випускатися зі знанням іноземної щонайменше на рівні В1», - заступник Міністра на закритті Року англійської мови в АП Президент України офіційно закрив Рік англійської мови в Україні. Захід відбувся 28 грудня в Адміністрації Президента України.
Теги:
Хрестоматії сучасної дитячої літератури вже вирушили до шкіл 640тис примірників Хрестоматії сучасної дитячої літератури для початкової школи у двох томах забрані з друкарень та доставляються до обласних управлінь (департаментів) освіти. На обласному рівні книги розподілять та доставлять до шкільних бібліотек.
Теги:
Уряд затвердив порядок виплати академічних стипендій у 2017 році Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв Постанови, якими визначається порядок виплати академічних стипендій у 2017 році. Документи були проголосовані сьогодні, 28 грудня, на засіданні Уряду.
Лілія Гриневич обговорила з послом США зміни в сфері освіти України та подальшу співпрацю Реформу «Нова українська школа», а також розвиток академічної мобільності та співпрацю з USAID (United States Agency for International Development) Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич обговорила з Послом США в Україні Марі Л. Йованович під час зустрічі. Це був перший візит пані Йованович до Міністерства освіти і науки України після її призначення.
Теги:
Наверх