Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка:  призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження Вперше в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Фестиваль інновацій. За результатами cеред інноваційних проектів перше місце отримав проект «Нові біоцидні препарати для тривалого знезараження перев’язочних і гігієнічних матеріалів та одягу».
Теги:
Прийнято рішення про утворення Координаційного центру з питань виконання Рамкової програми «Горизонт 2020» Для ефективного вирішення проблемних питань, які виникають під час реалізації проектів програми «Горизонт 2020» утворено координаційний центр з питань виконання Рамкової програми «Горизонт 2020». Відповідну Постанову було прийнято сьогодні, 30 листопада, на засіданні КМУ.
Теги:
МОН розказало, яким бачить майбутнє стипендій З 2017 року планується, що стипендію отримуватимуть не всі студенти з усередненою четвіркою за сесію, а ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному вишами. Таке бачення зміни системи стипендійного забезпечення презентувало сьогодні, 29 листопада, Міністерство освіти і науки України під час Міжвідомчої наради щодо проекту Постанови КМУ “Про внесення змін до стипендійного забезпечення”.
Теги:
“Німеччина на другому місці за кількістю обмінів студентами з Україною”, - Лілія Гриневич на зустрічі з  Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН Федеративна Республіка Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною тому, очевидно, що у нас налагоджено інтенсивну співпрацю у сфері вищої освіти. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом ФРН в Україні паном Ернстом Райхелєм, що проходила в МОН сьогодні, 28 листопада 2016 року.
Теги:
Методи донесення мистецтва для незрячих, які використовуються на цій виставці, можна використовувати у навчанні, - Лілія Гриневич на презентації соціально-мистецького проекту “Найвище моє бажання як Міністра освіти і науки, щоб ми спромоглися методи донесення мистецтва для незрячих, які використовуються на цій виставці, застосовувати у навчанні - так діти з відповідними потребами змогли б отримувати кращу освіту”. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час презентації соціально-мистецького проекту «Торкаючись, бачу: великі українці», що проходила в експозиційній залі Собору Успіння Пресвятої Богородиці сьогодні, 28 листопада 2016 року.
Теги:
Наверх