Лілія Гриневич: «Експертиза навчальних програм та навчально-методичних посібників повинна стати більш відповідальною» Міністерство освіти і науки України скасувало позитивний висновок Науково-методичної комісії для навчально-методичного посібника до навчальної програми «Сімейні цінності». Відповідний лист МОН вже розіслано обласним департаментам/управлінням освіти та інститутам післядипломної педагогічної освіти.
Теги:
Ми сподіваємося на більш активну участь бізнесу у фінансуванні професійно-технічної освіти, - Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukraine» До перемог та спільної праці для розвитку професійно-технічної освіти закликала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на відкритті Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», що відбулося 31 жовтня, в КНТЕУ.
Теги:
На EdEra з’явились нові відео – методичні рекомендації до оновленої програми з Інформатики Робота з електронними текстами, картами, творами мистецтва та діаграмами в Інтернеті – наскрізні вміння, яких навчатимуться діти початкової школи на уроках Інформатики та які знадобляться їм у повсякденні і навчанні. Як зробити Інформатику для учнів початкової школи захопливою і потрібною, у відео з методичними рекомендаціями до оновленої програми з Інформатики розказує вчитель початкової школи, сертифікований вчитель Google Наталія Саражинська
МОН зацікавлено зібрати найкращі практики українських та зарубіжних експертів щодо розвитку та застосування компетентнісних підходів в освітній практиці Критичне мислення входить до 10 КЛЮЧОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, саме тому Міністерство освіти і науки України пропонує усім бажаючим взяти участь в он-лайн курсі «Наука повсякденного мислення», що стартує 14 листопада 2016 р. на платформі Prometheus та поділитися своїми враженнями від цього проекту.
Теги:
Міністр освіти і науки дала доручення ІМЗО терміново перевірити навчальну програму курсу “Сімейні цінності” та матеріали до неї - перевірка може стати підставою скасування грифу Навчальна програма курсу “Сімейні цінності”, що була схвалена Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти у 2012 році, та матеріали до неї будуть перевірені на предмет науковості та недискримінації. Таке доручення Інституту модернізації змісту освіти дала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Теги:
Наверх