13 вересня Лілія Гриневич візьме участь у семінарі ”Supporting Innovation in Ukraine” 13 вересня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у семінарі-конференції ”Supporting Innovation in Ukraine”, що проходитиме за підтримки Європейського інвестиційного банку, Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, а також асоціації “Digital Ukraine”.
Теги:
Батьки восьмикласників не повинні купляти підручники самостійно – держава надрукувала 120 % накладу від реальної потреби Друк підручників для восьмих класів, який було здійснено за кошти державного бюджету, повністю завершено. Вже 87,1% підручників доставлено до департаментів/управлінь освіти і науки обласних держадміністрацій, які мають надати книжки школам.
Відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України 9 вересня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.
Підбито підсумки результатів конкурсів для ВНЗ за напрямами Програми ЄС Еразмус+ Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) і Національні агентства Еразмус+ країн-членів програми оголосили результати конкурсів 2016 р. за напрямами Програми Еразмус+ КА1:. Навчальна мобільність (ступенева і кредитна), КА2: Проекти співпраці: розвиток потенціалу вищої освіти, проекти Жан Моне.
Наверх