Лілія Гриневич  зустрілася з місією ЄС щодо визначення подальших пріоритетів співпраці Про поглиблення та подальші пріоритети співпраці в освітній галузі Міністр освіти і науки України говорила з представниками місії ЄС сьогодні, 30 вересня 2016 року.
Марина Порошенко разом з Лілією Гриневич та Костянтином Брилем представили проект новітньої бібліотеки, яку побудують в одному із селищ Запорізької області Проект реконструкції звичайної шкільної бібліотеки гімназії «Престиж» у смт Балабино у новітню Медіатеку представила дружина Президента України, голова благодійного фонду Петра Порошенка Марина Порошенко сьогодні, 30 вересня 2016 року.
Щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Бібліотеки - це невід`ємна частина освітнього простору шкіл, університетів та наукових установ. Вони зберігають силу-силенну знань, відкривають можливість людям з різних соціальних прошарків та вікових груп освоювати новітні інформаційні технології, ознайомлюватись із сучасними надбаннями людства, здійснювати подорожі в історичне минуле та зазирати в далеке майбутнє.
Теги:
Привітання Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з Днем працівників освіти (ВІДЕО) Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала вихователів, учителів, викладачів та загалом усіх освітян з Днем працівників освіти.
Лілія Гриневич вручила державні нагороди освітянам Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич нагородила п’ятнадцятьох освітян з різних регіонів України сьогодні, 29 вересня 2016 року, у залі Колегії МОН.
Теги:
Наверх