Брак молодих, вмотивованих і талановитих педагогічних кадрів є однією з ключових проблем української школи, – Лілія Гриневич Одна з найбільших криз системи української освіти полягає у поступовому зменшенні кількості молодих і талановитих кадрів у школі. Про це йшлося під час зустрічі та спілкування Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич із слухачами Літньої школи журналістики газети «День» 28 липня в редакції видання.
Теги:
У школах і професійно-технічних навчальних закладах буде впроваджено програму виховної роботи з питань протидії торгівлі дітьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Експертна рада МОН визначилася зі списком наукових проектів молодих вчених 27 липня 2016 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи відбулось засідання Експертної ради з відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
Теги:
Фахівці працюють над запровадженням єдиної форми шкільної документації асистента вчителя Питання єдиної форми шкільної документації асистента вчителя обговорили фахівці під час робочої наради, присвяченої питанням функціонування інклюзивних класів, 28 липня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України.
Заява Міністерства освіти і науки щодо участі українських викладачів та науковців у заходах на окупованих та тимчасово непідконтрольних Україні територіях У зв’язку з участю працівників кількох українських ВНЗ у заході під назвою «10 Міжнародна науково-практична конференція «Російська мова в полікультурному світі»», який відбувся 8-11 липня цього року в Ялті на території окупованої Автономної Республіки Крим, Міністерство освіти і науки України вважає необхідним заявити:
Теги:
Наверх