Лілія Гриневич: система ЗНО захищена від несанкціонованого втручання Міністерство освіти і науки зробило все, щоб захистити систему зовнішнього незалежного оцінювання від несанкціонованого втручання. Про це 30 червня заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Теги:
Консультативні телефонні лінії для громадян з Криму та Донбасу Продовжують роботу консультативні телефонні лінії для школярів та студентів з тимчасово непідконтрольних Україні території Донецької та Луганської областей та окупованого Криму. Громадян будуть консультувати волонтери громадської організації «Фонд «Відкрита політика».
“Завдяки PISA-2018 ми зможемо  порівняти нашу освітню систему з освітніми системами світу”, - Лілія Гриневич У 2018 році Україна вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів - PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР). Дослідження проходить раз на три роки й спрямоване на оцінювання систем освіти в різних країнах світу на підставі тестування 15-річних учнів. Про це Лілія Гриневич розказала під час заходу з нагоди приєднання України до Програми PISA-2018.
Відбувся перший Літній форум молодих учених України Нещодавно в Одесі відбувся перший Літній форум рад молодих вчених (Summer Young Scientists Forum), у якому взяли участь близько 100 молодих вчених – лідерів наукового співтовариства більшості регіонів України.
Теги:
Уряд призначив академічні стипендії Кабінету Міністрів України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам. Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. № 454-р.
Теги:
Наверх