Сьогодні світ розвивається настільки швидко, що багатьом людям доводиться міняти професію декілька разів протягом життя. До цього варто бути готовим, - Лілія Гриневич 31 травня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич виступила перед фіналістами конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», нагородження яких відбулося в рамках конференції «Майбутнє України: моя кар’єра і внесок».
Теги:
68 нових добровольців Корпусу миру США працюватимуть в українських містечках та селах 31 травня 2016 у Київському Інституті післядипломної освіти за участю Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Паєтт прийняли присягу 68 нових добровольців Корпусу миру США.
У МОН обговорили національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку 31 травня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулась Всеукраїнська науково-методична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика».
Теги:
Лілія Гриневич і представники Американських Рад з міжнародної освіти обговорили співпрацю у Проекті сприяння академічної доброчесності в Україні 30 травня 2016 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з представниками та експертами Американських Рад з питань партнерського Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні.
Міжнародна наукова конференція «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеця» У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулась Міжнародна наукова конференція «Економічний розвиток і спадщина Семена Кузнеця».
Наверх