Шановні освітяни! Сердечно вітаю Вас із Великоднем – святом світла і добра, щастя і любові!
Теги:
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зустрілась з радником з питань преси, освіти і культури Посольства США Конрадом Тернером 29 квітня 2016 року відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з радником з питань преси, освіти і культури Посольства США Конрадом Тернером.
Лілія Гриневич: «Усі рішення, які ми приймаємо, мають обговорюватися публічно в експертному середовищі і за участі громадськості» Міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час засідання колегії МОН 28 квітня закликала членів колегії надавати пропозиції щодо діяльності Міністерства, а також наголосила на важливості принципу відкритості. «Всі рішення, які ми приймаємо, мають обговорюватися публічно в експертному середовищі за участі громадськості».
Теги:
Колегія МОН схвалила перелік підручників для учнів 8 класу 28 квітня 2016 року відбулося засідання колегії МОН, під час якого було схваленоперелік підручників для учнів 8 класу. За результатами І етапу конкурсного відбору ці підручники були рекомендовані експертами на надання грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».
Наверх