Студенти УБС проводять благодійну акцію, щоб облаштувати креативний простір для нечуючих В Університеті банківської справи вже дванадцяте стартував масштабний благодійний студентський захід «Аукціон надій». Цього року молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для людей з порушеннями слуху «ТАМ».
У ПНУ обрали найкращі інвестиційні проекти Наукового парку У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника провели фінал третього конкурсу інвестиційних проектів Наукового парку «Прикарпатський університет». У ньому взяли участь 9 проектів.
Науковці та студенти ВНТУ розробили автомобіль для війська У Вінницькому національному технічному університеті створили легкий тактичний автомобіль (ЛТА) – його розробкою займалися науковці та студенти вишу в співпраці з фахівцями приватної оборонної компанії на замовлення однієї з силових структур України.
У 100-ліття ХДУ його працівники та студенти заклали капсулу часу з 3D-моделлю університету У Херсонському державному університеті заклали капсулу часу для студентів вишу 2067 року – в ній є звернення, ювілейна монета, 3D-модель університету та флешка з фоторепортажем про основні події навчального закладу. Закладення капсули стало одним із заходів, присвячених 100-річчю від дня заснування ХДУ, що відзначають цього тижня.
У Кременчуці вчені з понад 10 країн світу обговорили сучасні електротехнічні та енергетичні системи 270 вчених з понад 10 країн світу взяли участь у Міжнародній науково-технічній конференції «Сучасні електротехнічні та енергетичні системи» (MEES–2017). Вона пройшла в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського 15-17 листопада 2017 року за підтримки IEEE (міжнародного Інституту інженерів електротехніки і електроніки).
ХНУРЕ підписав угоду про стажування студентів у Польщі Студенти Харківського національного університету радіоелектроніки зможуть проходити стажування в польському Університеті економіки (WSG) м. Бидгощ. Відповідну угоду щодо програми стажування підписали ректор ХНУРЕ Валерій Семенець та президент WSG Крістоф Сікора. Цей документ став додатковим до укладеної раніше між вишами угоди про подвійні дипломи та співробітництво.
Студентка ЗНУ здобула «срібло» світової першості з шашок Другокурсниця факультету іноземної філології (освітня програма «Французька мова та література») Запорізького національного університету Анна Дмитренко повернулася з чемпіонату світу з шашок зі «срібною» медаллю. Змагання за світову першість серед юніорів проходили у м. Дабки (Польща). Загалом участь у змаганнях взяли 250 спортсменів, із них – 26 дівчат-юніорів із 12 країн світу. Анна Дмитренко зіграла 9 турів за швейцарською системою.
Борчині Чернівецької обласної ДЮСШ здобули золоті медалі на міжнародному турнірі в Берліні Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ, сестри-близнючки Марія та Соломія Винник здобули перемоги на 12 міжнародному жіночому турнірі з боротьби «Берлін-2017».
На Рівненщині готують фахівців з особливої освіти Нещодавно Рівненщина долучилася до Всеукраїнського проекту Благодійного Фонду Порошенка щодо розвитку інклюзивної освіти. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали дружина Президента Марина Порошенко та голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
В УДПУ відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліга педагогів» В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся І Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Ліга педагогів», фундаторами та організаторами якого виступили власне УДПУ та Український дитячий центр «Молода гвардія».
Наверх