«Вчитель року – 2018»: на Житомирщині обговорили особливості проведення конкурсу На Житомирщині завершився «Педагогічний стартап – 2017». Дводенний всеукраїнський семінар, який проводився у навчальних закладах Житомира, Бердичева та Коростеня, об’єднав представників закладів післядипломної педагогічної освіти, відповідальних за організацію та проведення конкурсу «Учитель року» в регіонах.
Школярки з Чернівців стали призерами міжнародних змагань з вільної боротьби Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ привезли нагороди з міжнародного турніру з вільної боротьби. Змагання пройшли у Польщі 6-8 жовтня.
На Рівненщині відкрили новий дитсадок для 40 вихованців Дошкільнята села Дубляни, що на Ріненщині, віднині відвідуватимуть новий та сучасний дитсадок.
МАН визначив переможця Всеукраїнського ІТ-хакатону НЦ «Мала академія наук України» визначив переможця ІТ-хакатону серед старшокласників. У конкурсі взяли участь шість команд з різних областей України.
Теги:
В Одесі відкрили НПЦ, де готуватимуть професійних малярів та монтажників Заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей взяв участь у відкритті навчально-практичного центру сучасних будівельних матеріалів і технологій на базі Одеського центру професійно-технічної освіти. У ньому готуватимуть професійних малярів та монтажників гіпсокартонних конструкцій.
Японські студенти пройшли стажування у Національній Металургійній Академії Четверо японських студентів прослухали англомовний лекційний курс у Національній Металургійній Академії України. Заняття були присвячені теорії та технології виробництва феросплавів, а також екологічним питанням сталого розвитку металургійної промисловості
У ЗДІА військовослужбовцям розказали, як створити власний бізнес Військовим та їх родинам у Запорізькій державній інженерній академії (ЗДІА) розказали, як створити власний ефективний бізнес на прикладі відомих світових компаній. Цикл лекцій прочитала викладачка June Borge Doornich з NORD університету (Норвегія).
Біографії загиблих воїнів АТО з Рівненщини перекладено англійською Студенти факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» переклали з української мови на англійську 120 біографій загиблих воїнів АТО.
На Черкащині стартували Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького розпочалися Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».
Організатори  гри «Джура» створять Школу виховників Організатори Всеукраїнської гри «Джура» створять Школу виховників змагань . Передбачається, що там навчатимуть правил гри, правильній організації етапі, підгтовці вихованців до змагань тощо.
Теги:
Наверх