Команда ДНУ імені О. Гончара приєдналась до змагань з дрон-рейсингу Дніпровський національний університет імені О. Гончара долучився до змагань з дрон-рейсингу «Noosphere Race Cup». Виш представила команда кафедри космічних інформаційних технологій.
ККЛП долучився до соціальної акції «Почути кожного» Київський коледж легкої промисловості долучився до соціальної акції «Почути кожного». Сьогодні у виші навчається 130 осіб з порушеннями слуху.Вони взяли участь у квест-спілкуванні, яке проходило в межах акції.
В ІФНТУНГ з’явився комп’ютерний центр нафтогазових технологій В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з'явився комп’ютерний центр нафтогазових технологій. Відкриття відбулося у межах заходів з відзначення 50-літнього ювілею вишу.
На Київщині відкрили новий дитячий садок на 220 місць У місті Ірпені Київської області відбулося відкриття дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садочок) «Колібрі».
У ЗНУ вчені обговорили перспективні наукові розробки у сфері геонауки Українські та білоруські науковці обговорили перспективні наукові розробки у сфері геонауки. Зустріч відбулася в Запорізькому національному університеті у межах Міжнародної науково-практичної конференції «Соціум і науки про Землю» .
Колектив КНТЕУ проголосував за нового ректора За результатами виборів ректором Київського торговельно-економічного університету обрано Анатолія Мазаракі.
Теги:
У НУХТ пройшов ярмарок кар'єри для студентів-переселенців Більше 300 студентів-переселенців поспілкувалися з роботодавцями на ярмарку кар'єри в Національному університеті харчових технологій.
Теги:
ДонНТУ співпрацюватиме з компанією QuartSoft для підготовки ІТ-фахівців Донецький національний технічний університет підписав договір з краматорською IT-компанією. Співпраця з QuartSoft дасть змогу вишу підготувати висококваліфікованих фахівців для комп’ютерної індустрії України.
У НГУ відкрили «Міжвузівський спортивний центр єдиноборств» У Національному гірничому університеті пройшло відкриття «Міжвузівського спортивного центру єдиноборств».Це спільний проект університету і обласної федерації дзюдо.
У Національній металургійній академії стартують курси з перепідготовки військових Військовослужбовці та члени їх сімей мають змогу пройти професійну перепідготовку в Національній металургійній академії України (НМетАУ) за фахом «Енергетичний менеджмент». Навчання здійснюється у межах міжнародного проекту «Україна–Норвегія».
Наверх