На Київщині відкрили дитячий садок, де вчитиметься 110 дітей Сьогодні, 31 серпня, в селищі Велика Димерка (Київська область) пройшло відкриття новоствореного дитячого садка «Барвінок». Там зможуть навчатися 110 дошкільнят, для яких створено 6 груп.
У ХПІ заснують перший українсько-турецький Науковий Центр У Харківському політехнічному інституті створять перший українсько-турецький Науковий Центр. Його планують заснувати на базі технопарків двох ВНЗ. Таке рішення було прийнято за підсумками візиту делегації харківського вишу в Стамбульський технічний університет (İTÜ).
На Харківщині назвали переможців фіналу гри «Джура» 24 серпня закінчився ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цьогоріч фінал змагань пройшов у Харківській області і тривав упродовж 11 днів.
Студентка ЗНУ отримала «срібло» на чемпіонаті Європи із шашок Студентка Запорізького національного університету Анна Дмитренко стала призером чемпіонату Європи із шашок серед юніорів.
Студенти МДУ пройшли стажування у Греції Студенти Маріупольського державного університету привезли нагороди з острову Крит (Греція). Так, вони представили два відеоролики грецькою мовою і посіли третє місце на конкурсі, присвяченому життю і діяльності грецького мецената Антоніоса Пападакіса
Мала академія наук України долучилась до Міжнародного руху за науково-технологічне дозвілля Українські школярі відтепер зможуть ще більше долучатись до міжнародних програм, виставок та інших заходів. Так, Мала академія наук та її партнер ГС «Європейська Мала академія наук» стали асоційованими членами Міжнародного руху за науково-технологічне дозвілля (MILSET).
Теги:
Заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич відвідав НГУ Заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич обговорив з освітянами Дніпра питання вищої освіти та євроінтеграцію. Так, 9 серпня він перебував з робочим візитом у Національному гірничому університеті.
У БДПУ створять нову навчальну студію для підготовки тележурналістів Студенти Бердянського державного педагогічного університету відтепер вчитимуться у новій навчальній телестудії для підготовки тележурналістів. Так, нещодавно виш отримав грант від Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
ЗНУ планує спільні розробки в археології  зі шведськими вишами Одним з пріоритетів Запорізького національного університету є налагодження співробітництва з іноземними вишами і науковими закладами. Про це йшлося під час зустрічі представників вишу з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Мартіном Хаґстрьомом.
У ТДАТУ Посол ООН розказав про інноваційні агротехнології Щоб розповісти про інноваційні агротехнології та поділитись власним досвідом, у ТДТУ з робочим візитом перебували Посол ООН в Україні Нік Уолкер та представники Програми малих грантів Програми розвитку ООН/ Глобального екологічного фонду.
Наверх