Броварські студенти стали чемпіонами Європи з легкої атлетики Вихованці Броварського вищого училища фізичної культури (Київська обл.) стали призерами Європи з легкої атлетики. Упродовж 20-24 липня в місті Гроссето (Італія) проходив юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики.
Студенти ПНУ захистили  магістерські роботи у Польщі Студенти Прикарпатського національного університету захистили магістерські роботи польською мовою. Захист пройшов у межах подвійних магістерських програм ПНУ та Педагогічного університету ім. Комісії Національної освіти у Кракові.
Учні МАН  презентували новітній міношукач та модель безпілотного потягу МАНівці презентували винаходи, що допоможуть шукати міни та заряджати телефон від Сонця. Упродовж 10-19 липня літній табір Дитячих студій МАН перетворився на стартап-інкубатор, а його учасники – на бізнесменів-початківців.
Теги:
Викладачі ТДАТУ пройшли стажування у Барселоні Викладачі ТДАТУ ознайомились із впровадженням новітніх технологій в освітній процес. Упродовж червня-липня вони проходили науково-педагогічне стажування у Міжнародній школі бізнесу в Барселоні ESEI.
У літній школі ЛНУ іноземців навчатимуть української мови 18 липня у Львівському національному університеті стартувала Міжнародна літня школа «Українська мова та країнознавство» - 20 слухачів з різних країн світу упродовж трьох тижнів вивчатимуть українську мову.
На конференції в Ірпені розказали, як краще проводити батьківські збори Упродовж трьох днів педагоги з різних куточків України ділились досвідом комунікації з батьками. Так, у Ірпені пройшла підсумкова конференція «Через школу до громади: навчання культурі миру і толерантності для раннього попередження конфліктів», що пройшла в Ірпені.
У Рівному провели наукову конференцію, присвячену проблемам води В Національному університеті водного господарства та природокористування науковці поділились шляхами вирішення проблем води. Нещодавно у виші пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Вода: проблеми та шляхи вирішення».
У ЖНАЕУ вивчатимуть євроінтеграцію у межах  EUROSCI Network Викладачі та студенти ЖНАЕУ досліджуватимуть Європейський Союз та європейську інтерграцію. 6 липня університет долучився до мережі міжнародних академічних гравців EUROSCI Network.
У Дніпрі відкрили новий НПЦ за професією «Тракторист-машиніст» На Дніпропетровщині відкрили навчально-практичний центр за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
В ЛНУ готуватимуть спеціалістів з IT-технологій У Львівському національному університеті готуватимуть спеціалістів з IT-технологій. Так, з вересня вже стартує нова програма навчання DataScience&IntelligentSystems.
Наверх