У ЖНАЕУ вчені обмінялись досвідом  з питань вітчизняного землекористування Вкторе у ЖНАЕУ науковці, бізнес-практики, викладачі та студенти розглянули питання вітчизняного землекористування.
Прикарпатський та Варшавський виші відновлюватимуть обсерваторію на горі Піп Іван Прикарпатський і Варшавський університети надалі співпрацюватимуть з відновлення обсерваторії на горі Піп Іван.
ТДАТУ співпрацюватиме з вишами Болгарії та Словаччини Упродовж 21-24 червня у м. Варна (Болгарія) вчені з різних країн світу обмінялись досвідом механізації землеробства.
У ХПІ розпочав роботу коворкінг для молодих вчених 26 червня у Харківському політехнічному інституті відкрили ковіркінг «Scientific Underground» для молодих вчених Харкова. Робота творчого простору передбачає реалізацію наукових, освітніх та соціальних проектів.
Аспірант НГУ запропонував винахід, який покращать роботу гірничих підприємств Аспірант Національного гірничого університету презентував новітню фільтрувально-пульсаційну машину, якою можна послуговуватися на гірничих підприємствах. Він запропонував використовувати тиск, що пульсує, адже більшість фільтрувальних установок працюють при незмінному тиску.
Викладачі ЗНУ успішно закінчили курси іноземних мов при університеті У ЗНУ вручили свідоцтва та сертифікати викладачам та співробітникам вишу – випускникам курсів іноземних мов, які навчалися у Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов та Школі педагогічної майстерності.
В ІФТУНГ вивчатимуть нові енергоощадні технології у межах проекту HETES В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу вивчатимуть відновлювальну енергетику та ефективне використання енергії. 22 червня у виші відкрили центр сталого екологічного розвитку у межах міжнародного проекту HETES «Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку» за співфінансування програми ЄС Tempus.
Студенти представили, яким може бути нове освітнє середовище у школах Буковини Студенти Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету розказали, як можна змінити освітнє середовище в буковинських школах. Вони презентували 16 проектів дизайну в конкретних навчальних закладах, зокрема, кабінетів іноземних мов, танцювальних кімнат, ігрових майданчиків тощо.
У ЧНУ ім. Петра Могили відкриють університетську клініку Найважливішим для майбутніх студентів медичних вишів є наявність інноваційних методів навчання і викладання, а також можливість практикуватися в університетських клініках.
На Хмельниччині учням ПТНЗ допомагали обрати майбутнє місце роботи Учням ПТНЗ Хмельниччини розказали, як визначитись з кращими здібностями та майбутнім місцем роботи.
Наверх