Заступник Міністра Роман Греба розказав студентам ПНУ, які зміни чекають найближчим часом вищу освіту Студенти мають активніше долучатись до міжнародних програм, зокрема, Еразмус+ та Горизонт-2020.
На Харківщині студенти-волонтери проводили майстер-класи та вчили надавати першу медичну допомогу 27 травня волонтерські організації Харківщини презентували власні проекти на обласному ХХІ зльоті студентів-волонтерів.
На Всеукраїнському фестивалі школярі вчились історичному фехтуванню та конструюванню суден Понад 1500 школярів з усієї України з'їхалися до Києва на Всеукраїнський фестиваль позашкільних навчальних закладів України «Територія творчості», щоб продемонструвати свої здібності у науці, техніці, музиці і танцях.
Острозька академія долучилась до Проекту сприяння академічній доброчесності Національний університет «Острозька академія» долучився до проекту Сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), який стартував в Україні минулого року.
В УДПУ підсумували результати співпраці університетів у межах проекту EMINENCE В Уманському державному педагогічному університеті підбили підсумки п’ятирічного партнерства 20 університетів у межах міжнародних проектів EMINENCE та EMINENCE 2.
У НуБІП обмінялись досвідом студенти аграрних закладів України Більш як 200 студентів вишів та коледжів з усієї України обмінялись досвідом та обговорили проблеми агропромисловості держави на XIX зльоті студентських лідерів агроосвіти, що проходив упродовж 24-26 травня.
Теги:
Понад 200 школярів Житомирщини написали диктант польською мовою у ЖНАЕУ Перевірити свої знання з польської мови могли учасники ІV загальноукраїнського диктанту «Я пишу, Ти пишеш, Ми пишемо польською мовою», який 21 травня провели у Житомирському національному агроекологічному університеті.
У Чернівцях вихованці науково-технічних гуртків показали, як виглядатиме поселення землян на Марсі У Чернівцях вихованці авіамодельних гуртків та робототехніки провели змагання автономних роботів та показали моделі безпілотних літальних апаратів.
Вчені з 50 країн світу з'їхалися до ХПІ, аби обговорити останні наукові досягнення У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» українські та іноземні вчені з 50 країн світу обговорили останні наукові досягнення та спільні проекти.
Науковці УжНУ отримали грант на дослідження у межах «HORIZON 2020» Науковці Ужгородського національного університету отримали грант на дослідження у межах європейської науково-дослідницької програми «HORIZON 2020».
Наверх