49 писанкових дерев школярі презентували на фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!» у Чернівцях У Чернівцях нагородили переможців фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!».
У ЗНУ відкриють класи Інституту Конфуція для вивчення китайської Ректор Запорізького національного університету Микола Фролов підписав угоду про співпрацю із ректором Анхойського педагогічного університету (Китай) Ван Лунем терміном на 5 років із подальшою пролонгацією.
Студенти ЖНАЕУ долучились до обговорення навичок Інтернет-маркетингу У Житомирському національному агроекологічному університеті студенти економічних спеціальностей обговорили позитивний досвід використання інструментів Інтернет-маркетингу.
На базі ЖНАЕУ створять Центр розвитку територіальних громад На базі Житомирського національного університету створять Центр розвитку територіальних громад. Про це домовились представники вишу, місцевої влади та громадських організацій під час круглого столу «SMART-COMMUNITY як стратегія розвитку територіальних громад», що відбувся 25 квітня у ЖНАЕУ.
ЧНУ ім. Петра Могили співпрацюватиме з Університетом Економіки в Бидгощі Чорноморський національний університет ім. Петра Могили підписав рамкову угоду про співробітництво з Університетом Економіки в Бидгощі.
Юні українські науковці здобули перемогу на «XXIV Міжнародній конференції молодих вчених - ICYS-2017» (International Conference of Young Scientists), яка проходила 16-22 квітня в м. Штутгарт (Німеччина).
Теги:
Проект ЧНУ ім. Петра Могили «Cubomania» переміг на конкурсі стартапів Vernadsky challenge 22 квітня у м. Дніпрі відбувся фінал конкурсу стартапів Vernadsky challenge.
На Миколаївщині відкрилась профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017» 24 квітня у Миколаєві відкрилася профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017». Вона представляє найсучасніші розробки вищих та професійно-технічних навчальних закладів Миколаївщини в аспекті формування професійних компетенцій майбутніх фахівців.
Студенти ТДАТУ пройшли курси французької за сучасними методиками асоціації FLE 11-21 квітня 2017 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті проходили інтенсивні курси французької мови за участі французького викладача з Асоціації FLE Філіппа Пащі.
Делегація Китайської Народної Республіки та керівництво КУП НАНУ обговорили питання співпраці та підписання меморандуму Делегація Китайської Народної Республіки на чолі з Генеральним директором Пекінського офісу інтелектуальної власності паном Вангом Хонгом відвідала Київський університет права НАН України.
Наверх