В Україні пройшли олімпіади з івриту, польської, румунської та угорської мов Упродовж 27-29 березня українські старшокласники взяли участь у низці олімпіад з іноземних мов.
Під час Екогеофоруму в ІФНТУНГ відкрили сучасну лабораторію та вручили дипломи магістрів європейського зразка В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відкрили сучасну навчально-наукову лабораторію «Фізико-хімічні методи дослідження стану навколишнього середовища». Відкриття відбулося в межах Міжнародної науково-практичної конференції «Екогеофоруму-2017. Актуальні проблеми та інновації», що пройшла в ІФНТУНГ до 50-річчя університету.
Досвід реформ Словаччини та реагування НАТО на сучасні загрози –  професор Університету Александра Дубчека прочитав лекції для студентів ЧНУ ім. Петра Могили Упродовж 27-29 березня Чорноморський національний університет імені Петра Могили відвідав запрошений лектор з Університету Александра Дубчека у місті Тренчин, Словаччини – доктор Гетнет Тамене. Він прочитав студентам факультету політичних наук дві лекції: «Реакція країн НАТО на еволюцію сучасних небезпек: Роль країн Вишеградської четвірки» і «Демократичний досвід Словацької Республіки у рамках Вишеградської четвірки».
У День Ізраїля в ЧНУ ім. Петра Могили студенти дізнавалися, як протистояти нав’язуванню штучних ідеалів та виявляти інтернет-тролів 29 березня до святкування Дня Держави Ізраїль у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили долучився Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Болеслав Ятвецький.
ЖДУ та Краківська академія «Ігнатіанум» робитимуть акцент на співпраці в сфері філології та філософії за програмою «Erasmus +» З 27 березня до 31 березня в інституті іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка студентам магістратури читають лекції англійською мовою викладачі Краківської академії «Ігнатіанум» доктор габілітований, професор Петро Мазур та доктор габілітований Павло Скршидлевський.
Для студентів ЖНАЕУ проводять лекції в межах освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» Команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету до 2019 року займатиметься впровадженням освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» у межах програми Еразмус+ Жан Моне.
Школярі Чернівців та області створювали планери, човни і казкові будиночки На Буковині понад 60 вихованців гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у конкурсі з початкового технічного моделювання. Діти від 6 до 11 років виготовляли моделі автомобілів, літаків, вітрильників, а також представляли архітектурні зразки із конструктора «Лего».
У ЗНУ найкращі програмісти Півдня України боролися за першість олімпіади з програмування Математичний факультет ЗНУ втретє став координатором I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування в Південному регіоні (1/8 фіналу міжнародної олімпіади з програмування АСМ ІСРС).
Джаз-бенд оркестру Військово-повітряних сил США «The Ambassadors» завітав до Льотної академії НАУ Однією з найцікавіших подій, присвячених 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною і США, є приїзд в Україну джаз-бенду оркестру Військово-повітряних сил США «The Ambassadors» під орудою полковника Дона Скофілда. В межах туру музиканти відвідають три українських міста – Кропивницький, Одесу та Київ.
У Харківському інституті УБС школярів навчали фінансовій грамотності завдяки грі «Cashflow» Школярі з різних навчальних закладів Харкова та їхні батьки вчилися правильно формувати бюджет своєї родини, а також дізнавалися базові економічні поняття та фінансові терміни, граючи у пізнавальну економічну гру «Cashflow».
Наверх