У ЗНУ 9 команд підприємців та студентів змагалися у «Битві стартапів» На базі Запорізького національного університету пройшов конкурс «Битва стартапів» – змагання найкращих ідей та бізнес-планів, які мають шанс отримати фінансування від організаторів відбору.
Ендавмент-фонд Університету банківської справи зібрав майже 410тис гривень для підтримки талановитих студентів та викладачів 124 учасники та майже 410тис грн благодійних коштів – таким є підсумок дворічної діяльності ГО «Фонд розвитку банківської освіти та науки», що став одним із перших ендавмент-фондів, заснованих в Україні вищим навчальним закладом – Університетом банківської справи.
Ужгородський студент переміг у престижному міжнародному конкурсі піаністів Студент Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора, піаніст Адріан Ерп здобув премії в усіх трьох номінаціях ХХІІ міжнародного конкурсу піаністів, що пройшов у Франції.
У ЖДТУ відкрили виставку «Погляд АТО» і презентували книгу «Східний фронт» Студенти та викладачі Житомирського державного технологічного університету поспілкувалися з автором книги «Східний фронт» Ярославом Марищенком та фотографом Леонідом Шрайбікусом – його виставка «Погляд АТО» відкрита у читальному залі університету.
КНТЕУ розширив можливості англомовної освіти 21 лютого 2017 року в КНТЕУ відбулося урочисте підписання договору про співробітництво з представництвом освітньої компанії «Пірсон Ед`юкейшн» (Великобританія). Документом передбачено налагодження міжнародної співпраці в підготовці фахівців та поширення інноваційних педагогічних ідей і новітніх технологій.
ДНУ підтримав акцію зі збору допомоги для жителів Авдіївки У Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара активно долучилися до акції допомоги мешканцям Авдіївки «Разом – сила!». За кілька днів було зібрано медичних препаратів на суму понад 9 тисяч гривень, а також чимало дитячих теплих речей, ковдр, засобів особистої гігієни тощо.
У Прикарпатському національному університеті відкрили аудиторію імені Романа Гурика 20 лютого – в День Героїв Небесної Сотні, а також третьої річниці загибелі на Євромайдані студента філософського факультету ПНУ імені Василя Стефаника, Героя Небесної Сотні Романа Гурика – в університеті відбулося урочисте відкриття навчальної аудиторії імені Романа Гурика.
У ТДАТУ починають підготовку фахівців із садівництва та виноградарства У Таврійському державному агротехнологічному університеті готуватимуть фахівців за спеціальністю «Садівництво і виноградарство». Про це повідомив ректор університету Володимир Кюрчев під час круглого столу за участі регіональних представників виробництва в галузі садівництва та виноградарства.
«Професійну платформу-2017» у ЖНАЕУ відвідало майже півтисячі школярів Житомирський національний агроекологічний університет відкрив свої двері для школярів Житомира й області під час регіонального проекту «Професійна платформа-2017». Гості могли дізнатися більше про випічку хліба, виробництво олії, приготування молочних продуктів, дресуру собак у домашніх умовах, організацію садово-паркового господарства чи власного бізнесу, а ще спробувати провести хіміко-аналітичні дослідження і навіть попрацювати над створенням власного бренду.
В Острозькій академії проводять унікальні акції до Міжнародного дня рідної мови Щороку 21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, з нагоди якого в Острозькій академії прочитали молитву «Отче наш» різними мовами світу.
Наверх